Jak przekazuje portal "Lelum", przyjście na świat dziecka jest wielkim wydarzeniem w życiu każdego rodzica. W tym przypadku było to wydarzenie jeszcze bardziej wzruszające. Dlaczego?

Zaskakujący moment

Shane Brinkley i Lauren French zostali dumnymi rodzicami pięknej i zdrowej córeczki. Jak każda mama, Lauren nie mogła się doczekać, żeby przytulić swoje maleństwo. Kiedy jej partner podał noworodka, kobieta nie mogła uwierzyć własnym oczom, a wzruszenie odebrało jej na chwilę mowę.

Shane postanowił zaangażować swoją nowonarodzoną córeczkę w oświadczyny. Trzeba przyznać, że mężczyzna wykazał się wyjątkową pomysłowością i oryginalnością. Wszystko dokładnie zaplanował i przygotował długo przed narodzinami Nevaeh. Choć było trudno, udało mu się zachować swój plan w tajemnicy.

Dziewczynka, kiedy trafiła do rąk świeżo upieczonej mamy, miała na sobie body z napisem "Mamusiu, wyjdziesz za mojego tatę?". Kobieta widząc to nie mogła uwierzyć własnym oczom, ani powstrzymać łez wzruszenia. Na szczęście dla całej trójki, zdołała wydusić z siebie odpowiedź na tak pięknie zadane pytanie.

Lauren zgodziła się wyjść z Shane, choć oboje postanowili odłożyć ślub do czasu, kiedy ich mała pociecha nieco podrośnie. Te niecodzienne zaręczyny odbyły się 6 października 2016 roku, a ślub zaplanowano na 2018 rok.

Jak się okazuje do ślubu nie doszło, najprawdopodobniej z powodu narodzin kolejnej dwójki dzieci (Eldon i Ariell). Być może, kiedy dzieci podrosną, parze uda się wreszcie stanąć na ślubnym kobiercu i złożyć sobie przysięgę małżeńską.

lelum.pl

Jak podobały się wam takie oświadczyny?

To też może cię zainteresować: Kasia Tusk pochwaliła się pierwszym zdjęciem córki z tak bliska. Do kogo jest podobna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Lider zespołu Bayer Full w ostrych słowach na temat żony Michała Wiśniewskiego. Muzycy od dawna pozostają w konflikcie

O tym się mówi: Jarosław Gowin zdradził szczegóły nowego programu. Polacy mogą otrzymać nawet do 2000 zł. Kto może liczyć na dodatkowe pieniądze