Jak podaje portal "Trójmiasto", Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o 4 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem na Pomorzu. Dwa z nich odnotowano w Trójmieście.

Pixabay

Nowe statystyki

"Potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2 u czterech osób z województwa pomorskiego. Jednej z powiatu lęborskiego, jednej z powiatu tczewskiego oraz dwóch osób z Gdańska. Potwierdzone wyniki dotyczą dziecka, osób w średnim wieku oraz osoby starszej" - przekazał Marcin Tymiński, pracownik biura prasowego wojewody.

Tomasz Augustyniak, państwowy pomorski inspektor sanitarny poinformował, że dwie zakażone osoby z ostatniej doby przebywają w szpitalu (kobieta z powiatu tczewskiego oraz dziewczynka z Gdańska), mężczyna z Gdańska znajdował się pod nadzorem epidemiologicznym, a kobieta z powiatu lęborskiego przebywała na kwarantannie.

trojmiasto.pl

W ciągu ostatniej doby nie stwierdzono żadnej ofiary śmiertelnej.

Jak oceniacie przekazane przez służby dane?

To też może cię zainteresować: Gdańsk: wypadek w porcie z przykrym finałem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Członek zespołu weselnego miał koronawirusa. Zarażonych może być nawet kilkaset osób

O tym się mówi: Krystyna Pawłowicz mistrzynią gry w koszykówkę? Była posłanka pochwaliła się swoimi ponadprzeciętnymi zdolnościami, wywołała burzę w sieci