Napotkałem dość nietypowy problem. Zamieszkałem z moją dziewczyną i dowiedziałem się, że ona...nie bierze prysznica zbyt często i w ogóle nie dba o higienę. Jest to problem niestandardowy, ponieważ zazwyczaj to kobiety mają fioła na punkcie czystości.

Zacznę od tego, że dla każdego pojęcie czystości jest zupełnie inne. Najczęściej zależą one od naszego wychowania i nawyków naszych rodziców, których uczymy się od dzieciństwa. Z wiekiem nawyki mogą się zmienić, ale jest to bardzo trudne.

Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię

Miałem znajomego, który mył ręce dziesięć razy dziennie, ale jednocześnie nienawidził mycia włosów i robił to przynajmniej raz na trzy tygodnie. Dochodzę do tego, że każdy z nas ma inne wyobrażenie o idealnej higienie.

Od najmłodszych lat rodzice uczyli mnie, że powinienem brać codzienny prysznic. Okazało się, że w przypadku mojej dziewczyny, standardy są zupełnie inne. To, że kocham moją drugą połówkę, nie oznacza, że ​​muszę tolerować pewne dla mnie nieprzyjemne rzeczy.

Chcę z nią porozmawiać, ale nie wiem jak to zrobić i jak to wszystko poprawnie sformułować, żeby jej nie urazić. Kocham ją, choć to nie znaczy, że jestem w stanie wszystko zrozumieć.

Myślę, że wzięcie prysznica raz dziennie pozwala zachować higienę i zdrowie. Moja dziewczyna jednak tak nie uważa. Stwierdziła, że będzie się myła, kiedy będzie brudna. Po jednym dniu, w jej mniemaniu, jest czysta i nie ma potrzeby marnować wody.

Para młoda/YouTube @Czas na historię
Para młoda/YouTube @Czas na historię
Para młoda/YouTube @Czas na historię

To samo tyczy się bałaganu w domu. Moja dziewczyna myje naczynia tylko wtedy, gdy nie ma już nic czystego. Czy tak powinna zachowywać się dziewczyna, przyszła żona i matka? Jak na nią wpłynąć? Może macie jakiś pomysł?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Syn ciągle narzeka, że nie może oszczędzić na mieszkanie": Trudno się dziwić, skoro wydaje pieniądze na bzdury

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Poważna sytuacja podczas Euro 2024. Napastnik runął bezwładnie na ziemię. Są najnowsze informacje

O tym się mówi: Książę William z dziećmi na koncercie Taylor Swift! Dlaczego nie było księżnej Kate? Sekret ujawniony