Małgorzata Tomaszewska, była gwiazda "Pytania na śniadanie", przechodzi obecnie przez jeden z najbardziej dynamicznych okresów w swoim życiu. Niedawno powitała na świecie swoją drugą pociechę, a teraz szykuje się na kolejne wielkie zmiany. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem stanie na ślubnym kobiercu.


Tomaszewska, znana dziennikarka, która przez wiele lat rozwijała swoją karierę w Telewizji Polskiej, niespodziewanie straciła pracę w "Pytaniu na śniadanie" w wyniku dużej przebudowy mediów publicznych. Jej odejście z TVP wywołało spore poruszenie, zwłaszcza że stacja zwolniła ją zaledwie kilka tygodni przed planowanym porodem.


Mimo tych trudności, Tomaszewska zachowała pozytywne nastawienie, koncentrując się na swojej rodzinie. "Dwa serca zniosą wszystko. A teraz, gdy mała Laura jest już na świecie, wszystko inne musi wydawać się mało ważne" - wyznała szczęśliwa mama w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".


Obecnie Małgorzata Tomaszewska przeżywa kolejny szczęśliwy moment. Z dumą zaprezentowała w mediach społecznościowych swój pierścionek zaręczynowy. Pod nagraniem, na którym można podziwiać piękną biżuterię, pojawiło się mnóstwo gratulacji i ciepłych słów.


"Gratulacje Kochana. Uściski dla Was. Będziecie wspaniałym małżeństwem" - napisała dziennikarka Joanna Górska.


"Czas na gratulacje! Wszystkiego najlepszego" - dodała jedna z fanek.


"Gratulacje, piękny pierścionek" - czytamy pod postem.


Pomimo swojej popularności, Tomaszewska zawsze starała się chronić swoją prywatność. Do tej pory nie zdradziła tożsamości swojego narzeczonego. "Taka jestem tajemnicza. Udało się to ukryć przez ładnych kilka lat i mam nadzieję, że będzie jak najwięcej tych prywatnych spraw udawało nadal ukrywać. Ja nie lubię się dzielić życiem prywatnym. Uważam, że to jest jakaś taka moja strefa, moja sfera i lubię, kiedy są rzeczy tylko dla mnie, dla moich najbliższych przyjaciół i bardzo to cenię" - tłumaczyła w rozmowie z Plejadą.


To też może cię zainteresować: Lewandowski wzbudza emocje. Oto co zrobił po bramce Buksy


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Nie chcesz, żeby Twój mąż uciekał": Naucz się gotować