Nie da się ukryć, że wyrzucenie Barbary Kurdej-Szatan z Telewizji Polskiej wiązało się z potężnym skandalem. Aktorka, która w bardzo niepochlebnych słowach wypowiedziała się na temat pracy Straży Granicznej praktycznie została usunięta ze stacji przez jej ówczesnego szefa, Jacka Kurskiego. Zamieszanie wokół jej słów odbiło się również na jej kontraktach reklamowych i ogólnym wizerunku.

To był potężny cios, wziąwszy pod uwagę jak do tej pory była ceniona przez władze Telewizji Polskiej. Aktorkę można było oglądać nie tylko w „M jak Miłość”, ale również w roli prowadzącej liczne programy rozrywkowe w TVP, w tym m.in. „Kocham Cię Polsko”, „The Voice of Poland” czy „Dance, Dance, Dance”. Jak przypomina serwis Pomponik, cieszyła się dużą sympatią widzów.

Doskonale wieści na temat przyszłości Barbary Kurdej-Szatan. Gwiazda po latach wraca do TVP. Aktorka zdradziła, co z jej udziałem w „M jak Miłość”

Grająca w „M jak Miłość” Joasię Tarnowską, opiekunkę Wojtusia, syna Małgosi Mostowiak i Tomasza Chodakowskiego aktorka mogła liczyć na rozbudowanie jej wątku. Szybko stała się jedną z głównych gwiazd produkcji. Nic zatem dziwnego, że jej zniknięcie z Telewizji Polskiej spotkało się ze sporym zamieszaniem.

Okazuje się jednak, że to nie był koniec przygody Barbary Kurdej-Szatan z Telewizją Polską. Od momentu wprowadzenia zmian do stacji była wielokrotnie pytana o możliwość powrotu do TVP. W tej chwili w rozmowie z Jastrząb Post wyznała, że od pewnego czasu rozważa możliwość pojawiania się z formatach publicznego nadawcy.

W tej chwili na razie zależy, na ile do przodu mówimy. Nie mogę, póki co za dużo mówić, ale może coś się będzie działo. Na pewno jakieś rozmowy trwały – ujawniła, przyznając, że jej powrót do „M jak Miłość” jest raczej wątpliwy, biorąc pod uwagę, że nie ma żadnego kontaktu z produkcją telenoweli.

Jak informował portal "Życie News": OSOBY URODZONE O TEJ PORZE ROKU SĄ NIEMAL SKAZANE NA SUKCES. CZEKA JE WIELE SZCZĘŚCIA, BOGACTWO I DOSTATEK W ŻYCIU. KTO ZALICZA SIĘ DO WYBRAŃCÓW LOSU

Przypomnij sobie: DOŚWIADCZENI OGRODNICY RADZĄ, CO POSADZIĆ OBOK TRUSKAWEK, ABY MIEĆ JAK NAJWIĘKSZE PLONY. DZIĘKI PROSTEJ SZTUCZCE ŚLIMAKI NIE DOBIORĄ SIĘ DO OWOCÓW

Portal "Życie News" pisał również: PORAŻAJĄCE ZACHOWANIE KATECHETKI W JEDNEJ Z POLSKICH SZKÓŁ. INTERNAUCI NIE MOGLI UWIERZYĆ, JAK MOŻNA TAK POSTĄPIĆ. MINISTER EDUKACJI ZAPOWIADA ZMIANY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOBIETA PRZEŻYŁA MROŻĄCĄ KREW W ŻYŁACH SYTUACJĘ PODCZAS OSTATNIEGO POŻEGNANIA SWOJEGO OJCA. TO, CZEGO BYŁA ŚWIADKIEM PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE