Upublicznienie informacji o miłosnej relacji łączącej Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego kilkanaście miesięcy temu wiązało się ze zdecydowaną reakcją byłych małżonków dziennikarza i aktorki. Marcin Hakiel dość chętnie opowiadał w wywiadach o kulisach rozstania z byłą żoną, pozostając jednak możliwie neutralnym i nie rzucał w stronę matki swoich dzieci oskarżeń.

Zupełnie odwrotną strategię przybrała za to Paulina Smaszcz, która – jak przypomina serwis Pomponik – przystąpiła do ataku i przez miesiące publikowała w mediach społecznościowych kolejne nieprzyjemne w wymowie posty na temat Macieja Krajewskiego. Nie powstrzymywała się również w licznych wywiadach, co poskutkowało wytoczeniem jej procesu przez Kasię Cichopek i eks partnera.

Paulina Smaszcz od miesięcy nie odnosiła się do rewolucji w życiu prywatnym Marcina Hakiela. Była żona Macieja Kurzajewskiego postanowiła zabrać głos

Zgodnie z przyjętą przez Smaszcz narracją romans „Kurzopków” zaczął się znacznie wcześniej niż ktokolwiek ich o to podejrzewał. Miało do tego dojść na planie „Czaru par”. Była żona Macieja Kurzajewskiego od samego początku bardzo pozytywnie wypowiadała się na temat tancerza, przekonując, że miał odwagę publicznie opowiedzieć o zdradzie. Mówiła również, że jest mądrym człowiekiem i trzyma kciuki za jego życie zawodowe i prywatne.

W rozmowie z Żurnalistą Marcin Hakiel był jednak znacznie bardziej powściągliwy w ocenie postepowania Smaszcz, uznając, że miała problem z poradzeniem sobie z pewnymi uczuciami. Dodał, że ją rozumie i jest mu jej żal, jednak nie znają się prywatnie.

Wyszło na jaw, że Paulina Smaszcz nie zmieniła swojej oceny Marcina Hakiela i wciąż mu kibicuje.

Pozdrawiam pana Marcina Hakiela, bo on wie, że bardzo go wspieram – wyznała w rozmowie z serwisem ShowNews, odnosząc się do jego udziału w ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami”.

Jak informował portal "Życie News": EUROWIZJA 2024 ZA NAMI. DO MEDIÓW PRZEDOSTAŁY SIĘ INFORMACJE O LUNIE. WIADOMO JUŻ, KTÓRE DOKŁADNIE MIEJSCE ZAJĘŁA W PÓŁFINALE. BYŁO NAPRAWDĘ BLISKO

Przypomnij sobie: WYSZŁO NA JAW, NA JAKĄ EMERYTURĘ MOŻE LICZYĆ KRYSTYNA JANDA. WYDAJE SIĘ, ŻE AKTORKA NIE MA POWODÓW DO NARZEKANIA. PRAWDA MOŻE GŁĘBOKO ZADZIWIĆ

Portal "Życie News" pisał również: PRZYRODNIA SIOSTRA KAMILKA Z CZĘSTOCHOWY ZDOBYŁA SIĘ NA POWALAJĄCE WYZNANIE. JEJ SŁOWA PORUSZAJĄ DO GŁĘBI. „MAM WRAŻENIE, ŻE MI SIĘ TO WSZYSTKO ŚNI”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DANUTA WAŁĘSA DOSTAŁA POLICZEK OD PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI. BYŁA PIERWSZA DAMA OCZEKUJE NA WAŻNY TYTUŁ. MIAŁA NIE SPEŁNIAĆ PRZESŁANEK DO OTRZYMANIA GO