Ojciec Grzegorza był poważnie chory. Potrzebował stałej opieki, więc Grzegorz poprosił żonę, aby zamieszkała z ojcem, który mieszkał. Nina zgodziła się. Bardzo kochała i szanowała swojego teścia. To był główny powód, dla którego zdecydowała się nim zająć.

Z mężem było gorzej. Oboje prawie nic do siebie nie czuli. Nie zdecydowali się na ślub z miłości. Zrobili to dlatego, że ich do tego zmuszono. Nie było między nimi mowy o namiętności, dlatego para nie miała dzieci. Nina zgodziła się zamieszkać z teściem od razu, nawet bez żadnych protestów.

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Nie chciała opuszczać rodzinnego domu, ale rozumiała też, że bez męża byłaby spokojniejsza. Nina pojechała do teścia i choć może trudno w to uwierzyć, ale był to chyba najlepszy czas w ciągu ostatnich kilku lat.

Jej teść dzięki jej troskliwej opiece powoli usamodzielniał się, a Nina, można powiedzieć, po prostu odpoczywała. Wyglądało na to, że wraca do zdrowia, ale wtedy przyszło najgorsze. Zmarł niespodziewanie.

Pogrzeb dla Niny był trudny, ale Grzegorz nie wyglądał na specjalnie zmartwionego. Powiedział, że już dawno pogodził się z brakiem ojca, w końcu sam się nim nie opiekował... Minęło trochę czasu. Mąż, jak poprzednio, nie pojawił się w domu, a kiedy się pojawił, nie rozmawiał z żoną - nie mieli wspólnych tematów...

Nina nie pracowała, bo Grzegorz jej na to nie pozwoliła. Stwierdził, że jedynym zajęciem żony powinny być prace domowe. Któregoś dnia Nina była tak znudzona i smutna, że ​​postanowiła zajrzeć do domu teścia. Ten dom zachował ciepłe wspomnienia. Chciała znów poczuć się spokojna.

Włożyła klucze do zamka, ale nie zdążyła nawet go przekręcić, bo drzwi otworzyła nieznana jej kobieta z dzieckiem.

"Kim pani jest?" - powiedziała kobieta.

"Panią tego domu" - odpowiedziała Nina.

"Co? Czy pani jest szalona?! Ja jestem panią tego domu!".

Nieznajoma wyjęła telefon. Nina zobaczyła na wyświetlaczu słowo "Kochany" i numer, który tak dobrze znała. .

"Powiedz mi, czy to twój syn?" – zawołała Nina, kiedy usłyszała po drugiej stronie głos Grzegorza.

Kobieta podała jej słuchawkę.

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

„Wszystko wyjaśnię, tylko poczekaj na mnie, zaraz będę” – powiedział Grzesiek, ale Nina nie słyszała wszystkich jego słów. Oddała telefon nieznajomej i odeszła.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Chciała, żeby jej córka zamieszkała u nas": Na szczęście wymyśliłam świetną wymówkę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zbigniew Ziobro nie gryzie się w język o sytuacji, w jakiej znalazła się jego żona. Patrycja Kotecka-Ziobro jest nękana. Czy sprawcy poniosą karę

O tym się mówi: Co nas czeka w drugiej połowie 2024 roku? Te przepowiednie nie pozostawiają wątpliwości