18. sezon America's Got Talent to prawdziwa kopalnia talentów, ale niewiele występów zapadnie w pamięć tak głęboko, jak ten Putri Ariani. 17-letnia wokalistka z Indonezji poruszyła serca jury i widzów swoim kipiącym od emocji wykonaniem, które w serwisie YouTube zostało wyświetlone już ponad 58 milionów razy! Jej występ był tak wyjątkowy, że Simon Cowell, słynący z surowości juror, wcisnął Złoty Brzęczyk, gwarantując jej miejsce w półfinale.


Putri Ariani to nie tylko piękny głos, ale również inspirująca historia. Urodziła się niewidoma, ale nigdy nie pozwoliła, aby to stanęło na przeszkodzie jej marzeniom o śpiewaniu. W jednym z wywiadów powiedziała: "Nigdy się nie poddam, bo wiem, że jestem niepokonana, a nie niewidoma (..) Wierzę, że każdy ma swój potencjał”, infromuje podaj.to.


Putri to nie tylko wokalistka. Jest również utalentowaną pianistką, a do swoich umiejętności dodaje grę na flecie.


Jej występ w America's Got Talent to nie tylko pokaz talentu, ale również lekcja pokory i siły ducha. Putri udowadnia, że niepełnosprawność nie musi ograniczać marzeń, a odwaga i determinacja mogą pokonać każdą przeszkodę.


To też może cię zainteresować: Porażające wieści o Zbigniewie Ziobrze. Żona polityka otrzymała mrożący krew w żyłach telefon. Sam zainteresowany nie mógł uwierzyć w to, co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Teściowa i jej córka zadbały o siebie": Postanowiły, że będą żyły na nasz koszt