Finałowa gala "The Voice Kids" dobiegła końca, a wraz z nią emocje sięgnęły zenitu. Zwyciężczynią została Michelle Siwak z drużyny Nataszy Urbańskiej, debiutującej w tym sezonie jurorki. Jednak to nie jej triumf wzbudził największe poruszenie w sieci, a decyzja Cleo, która do finałowej trójki awansowała Olę.


Cleo zaskakuje wyborem


Gdy Cleo ogłosiła, że to właśnie Ola zawalczy o wygraną, wielu fanów programu na Instagramie wyraziło swoje rozczarowanie. Choć Ola niewątpliwie zachwycała talentem, podobnie jak pozostali finaliści, w opinii wielu widzów na tym etapie nie ma już słabych uczestników, a faworytem do zwycięstwa był Mateusz Pierożek, informuje Pomponik.


Internauci nie kryli oburzenia, a niektórzy nawet domagali się zwolnienia Cleo z roli jurorki.


"Pisać petycję o zwolnienie cleo ten chłopak jest diamentem mało który głos mnie wzrusza do łez a jemu się udało po 1 sekundzie ile emocji a dziewczyny były na identycznym poziomie bitwa kto pokaże więcej sztuczek wokalnych" - brzmi jeden z popularnych komentarzy.


"Moim wyborem był Mateusz jednak. To jego wykonanie piosenki naprawdę mnie wzruszyło" - dodaje inny internauta.


Oczywiście, jak w każdym konkursie, każdy miał swojego faworyta. Ola również zdobyła serca wielu widzów, którzy w komentarzach wyrażali swoje wsparcie dla młodej wokalistki.


Michelle Siwak zwyciężczynią, ale nie bez kontrowersji


Ostatecznie 7. edycję "The Voice Kids" wygrała Michelle Siwak z drużyny Nataszy Urbańskiej. I tym razem werdykt nie spotkał się z powszechną aprobatą. Wielu fanów programu kibicowało Nikodemowi Pajączkowi z drużyny Afromental, który, jak się wydaje, zaskarbił sobie serca wielu widzów.


Mimo kontrowersji, Michelle Siwak może cieszyć się zasłużoną wygraną. Nie zabrakło też głosów wsparcia dla młodej wokalistki w mediach społecznościowych.


Finał "The Voice Kids" po raz kolejny pokazał, jak wielkie emocje potrafi wzbudzać ten program. Niezależnie od werdyktu, jedno jest pewne: wszyscy uczestnicy tej edycji zaprezentowali niezwykły talent i zasługują na uznanie.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Synowa chciała u mnie spać z moim synem w jednej sypialni": Oznajmiłam jej, że nie będę tego tolerować

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Najnowszy odcinek „Mam Talent” nie spodoba się wyborcom Andrzeja Dudy. Prowadząca talent show zakpiła z prezydenta. Ze sceny padły nieprzyjemne słowa