Po tygodniach spekulacji i obaw dotyczących zdrowia Andrzeja Piasecznego, artysta w końcu przerwał milczenie i ogłosił wielką trasę koncertową! Fani, którzy zaniepokojeni byli nagłym zniknięciem idola z mediów społecznościowych i sceny muzycznej, mogą odetchnąć z ulgą. Piaseczny nie tylko powraca do zdrowia, ale i szykuje się do spotkania z publicznością na licznych koncertach w całej Polsce.


Trasa koncertowa "Piasek na Fali" obejmie największe miasta Polski i będzie prawdziwą ucztą dla fanów muzyki Andrzeja Piasecznego. Artysta zaprezentuje zarówno swoje największe hity, jak i zupełnie nowe utwory z nadchodzącego albumu. Bilety

na koncerty trafią do sprzedaży już w przyszłym tygodniu, a zapowiada się prawdziwy hit!
Powrót Andrzeja Piasecznego na scenę to z pewnością doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników jego twórczości. Trasa "Piasek na Fali" będzie nie tylko okazją do usłyszenia na żywo największych przebojów artysty, ale i do świętowania jego powrotu do zdrowia i formy.


Bilety na koncerty Andrzeja Piasecznego w ramach trasy "Piasek na Fali" będą dostępne w sprzedaży od poniedziałku, 29 kwietnia. Nie przegap okazji, by zobaczyć na żywo jednego z najpopularniejszych polskich piosenkarzy!


To też może cię zainteresować: "Sylwester Marzeń" znika z Zakopanego. Golec uOrkiestra reaguje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Szymon Hołownia ma poważne problemy. Najnowsze doniesienia są jak grom z jasnego nieba