Don Vasyl, ukochany artysta romski, uwielbiany przez całą Polskę, niedawno złożył wyłączne zaproszenie dla "Super Expressu" do swojej okazałej willi w Ciechocinku. Z kamerami w ręku przemierzyliśmy każdy kąt jego luksusowego domu, odkrywając świat złotych mebli, królewskich foteli i rodowych obrazów, oczywiście w złotych ramach.


Oryginalność domu Don Vasyla widać już z daleka dzięki jego jaskrawemu żółtemu kolorowi oraz charakterystycznym łukom, kolumnom i wieżyczkom. W środku podwórka stoi imponująca fontanna, a w ogrodzie znajduje się figura Matki Boskiej, symbolizując majestat rezydencji najbardziej znanego artysty romskiego. Po wejściu do środka zostaliśmy zaszokowani. Poza kuchnią, każdy pokój emanuje bogactwem. W salonie królują stylizowane, złocone meble, a na ścianach zawieszone są lustra i obrazy w złotych ramach. "Na tych obrazach są moje najbliżsi – dziadek, babcia, moje wnuki, dzieci," dzielił się z "Super Expressem" Don Wasyl. "Malowanie to moja pasja," dodał.


W szafach stoi piękna porcelanowa zastawa, kolekcję tę pielęgnuje żona Don Vasyla, Maria. "To pasja mojej żony. Przywożę jej ozdobione wazy i filiżanki z tras koncertowych," zdradził gwiazdor. Niektóre pomieszczenia przypominają wystrojem pałace królewskie, które znamy z telewizji, a na ścianach dominują królewskie kolory – czerwień i pomarańcze. W willi mieszka niemalże cała romska rodzina artysty, każdy ma swój pokój i łazienkę. Na samej górze znajduje się również studio muzyczne.


Jak ujawnił "Król Cyganów", jego dom jest otwarty dla wszystkich. Świadczy o tym przykład pomocy udzielonej Andrzejowi, który mógłby być bezdomny, gdyby nie wsparcie Don Vasyla. "Poprosiłem, żeby przyjął mnie pod swój dach. Przyjął mnie, żeby mi pomóc przetrwać. Dostaję wyżywienie, papierosy," wyznał wzruszony pan Andrzej.


Willa Don Vasyla nie tylko prezentuje luksus, ale także odzwierciedla hojność i współczucie, czyniąc ją prawdziwym świadectwem wielowymiarowej osobowości artysty.

Zdjęcia można zobaczyć tu


To też może cię zainteresować: "Taniec z Gwiazdami": Ibisz atakuje Kaźmierską. Burza w sieci. Czy prowadzący przesadził

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przerażające sceny przed lokalem wyborczym. Kandydat na wójta potrącony na masce auta