Blisko miesiąc minął od spektakularnego wesela Daniela Martyniuka, syna króla disco polo, i Faustyny Jamiołkowskiej. Choć Daniel jest już po raz drugi żonaty, to do mediów wraca co jakiś czas historia jego pierwszego małżeństwa, zwłaszcza z uwagi na jego córkę z tajemniczą Eweliną z Russocic. Ostatnio Zenek Martyniuk opowiedział o swoim kontakcie z małą Laurą.


Cała ceremonia ślubna Daniela Martyniuka i Faustyny Jamiołkowskiej była wyjątkowa. Para najpierw wzięła ślub na egzotycznej Bali, a potem zorganizowała huczne przyjęcie w skansenie w Sierpcu. Po uroczystej mszy w intencji ich rodzin, para odnowiła przysięgę na sali weselnej, informuje Pomponik.

Co ciekawe, przygotowania do tego wydarzenia odbywały się w dyskrecji, co było zaskoczeniem dla wielu obserwatorów, którzy spodziewali się medialnego rozgłosu wokół tego wydarzenia.


Interesujące są także relacje Daniela Martyniuka z jego pierwszą żoną, zwłaszcza że z tego małżeństwa pochodzi córka, Laura. Choć Daniel rozwiódł się z pierwszą żoną, to jego relacje z córką budzą pewne kontrowersje w sieci. Zenek Martyniuk, dziadek Laury, podkreślił jednak, że utrzymuje regularny kontakt z wnuczką i dba o to, aby widywać się z nią często.


Mała Laura, choć chroniona przez matkę przed medialnym zainteresowaniem, cieszy się opieką i bliskością dziadków. Zenon Martyniuk z dumą podkreśla swoją rolę dziadka i zaangażowanie w życie Laury.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Po 35 latach małżeństwa mój mąż zostawił mnie dla młodszej kobiety": Na początku byłam bardzo zdenerwowana

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prywatne chwile Pauliny Krupińskiej-Karpiel na łamach prasy. Gwiazda nie kryje rozczarowania