Sklep internetowy fundacji Lux Veritatis, którego współzałożycielem jest znany zakonnik ojciec Tadeusz Rydzyk, oferuje bogaty wybór produktów religijnych i dewocjonaliów, w tym wyjątkowe prezenty komunijne, które przyciągają uwagę swoją różnorodnością i cenami.


Według doniesień "Faktu", specjalna oferta sklepu obejmuje zaproszenia na komunię z kopertą, których cena spadła znacząco z 2,5 zł do zaledwie jednego złotego. To tylko jeden z wielu produktów dostępnych w sklepie, których ceny i różnorodność mogą zaskoczyć, informuje Wirtualna Polska.


Na liście produktów znajduje się także niezwykła Biblia w formie komiksu, która kosztuje 120 zł. Choć można znaleźć podobne w internecie za około 90 złotych, ta w sklepie fundacji jest prezentowana w komunijnym, eleganckim pudełku, za które trzeba zapłacić 159 zł. Natomiast najtańsza Biblia w sklepie to wydatek 54,90 zł.


Dla osób poszukujących tradycyjnych prezentów komunijnych, sklep oferuje także klasyczne chusteczki z haftem za 19,99 zł. To tylko jedna z wielu propozycji, które można znaleźć w asortymencie sklepu.


Nie zabrakło również różańców, których wybór obejmuje modele o różnych wzorach i materiałach. Ceny różańców wahać się od 14,90 zł do aż 200 zł. Najbardziej ekskluzywnym modelem jest srebrny różaniec ze szkłem awenturynowym, za który trzeba zapłacić 199 zł.


Sklep Lux Veritatis Fundacji Ojca Tadeusza Rydzyka to miejsce, gdzie miłośnicy religijnych akcesoriów mogą znaleźć nie tylko tradycyjne produkty, ale także wyjątkowe i eleganckie prezenty komunijne, które stanowią wyraz głębokiej wiary i szacunku dla sakralnych tradycji.


To też może cię zainteresować: TV Republika ma powody do świętowania. To ogromny sukces. TVP może zazdrościć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Wybaczyłem żonie niewierność, ale ona uciekła": Zabrała wszystkie nasze oszczędności