Dagmara Kaźmierska pożegnała się z "Tańcem z Gwiazdami". Celebrytka zrezygnowała z udziału w programie z powodu problemów zdrowotnych, w tym złamanego żebra. Choć fani żałują jej odejścia, nie zabrakło wzruszających pożegnań od innych uczestników i prowadzących. Szczególnie ciepłe słowa skierował do Kaźmierskiej jej partner taneczny, Marcin Hakiel.


Hakiel: "Dla mnie jesteś zwyciężczynią!"


W specjalnej transmisji na żywo na Instagramie Hakiel podziękował Kaźmierskiej za wspólnie spędzone chwile i podkreślił, że mimo wielu ograniczeń, z którymi zmagała się celebrytka, udało im się stworzyć kilka imponujących choreografii. "Dla mnie jesteś zwyciężczynią tego programu" - wyznał tancerz, dodając, że Kaźmierska "pomimo wszystkich swoich ograniczeń, których naprawdę było dużo, dała nam mnóstwo rozrywki".


Szczera sympatia i kibicowanie Anicie Sokołowskiej


Hakiel nie krył również, że podczas wspólnych treningów i występów na żywo nawiązał z Kaźmierską szczerą sympatię. "Mieliśmy dobre flow" - przyznał tancerz.


W trakcie transmisji internauci zadali Hakielowi również pytanie o to, komu kibicuje w "Tańcu z Gwiazdami". Okazuje się, że jego faworytką jest Anita Sokołowska, która tańczy w parze z Jackiem Jeschke.


Wzruszające pożegnania od innych uczestników


Oprócz Hakiela, słowa uznania dla Kaźmierskiej skierowali również inni uczestnicy programu. Joanna Mazur, która również zrezygnowała z udziału z powodu kontuzji, napisała na Instagramie: "Dagmara, jesteś niesamowita! Dałaś nam tyle radości!".


Koniec przygody, ale nie koniec "królowej życia"


Choć Dagmara Kaźmierska nie wygra "Tańca z Gwiazdami", z pewnością pozostanie w pamięci widzów jako jedna z najbardziej barwnych i odważnych uczestniczek programu. Jej determinacja, humor i pozytywna energia z pewnością podbiły serca wielu osób.


To też może cię zainteresować:
Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: