Czternasta edycja "Tańca z Gwiazdami" obfituje w zwroty akcji, których nawet najwięksi znawcy show nie mogliby przewidzieć. Obok zachwycających występów i niespodziewanych romansów, program zaskakuje również dramatycznymi wydarzeniami. Wycofanie się Dagmary Kaźmierskiej z powodu kontuzji i powrót pary, która odpadła w zeszłym tygodniu - to tylko niektóre z niespodzianek, które czekają na widzów w najbliższym odcinku, informuje Pomponik.


Dagmara Kaźmierska: "Nie mogę już dla was tańczyć"


Dagmara Kaźmierska, gwiazda "Królowych życia", od samego początku wzbudzała wielkie emocje wśród widzów "Tańca z Gwiazdami". Choć niektórzy kwestionowali jej taneczne umiejętności, celebrytka podbiła serca publiczności swoją autentycznością, humorem i determinacją. Niestety, kontuzja pokrzyżowała jej plany na dalszą rywalizację.


"Muszę zrezygnować z programu. Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety, z tym żebrem jest ogromny problem. Mam problem nawet z oddychaniem. Jednak nie dam rady, przepraszam jeśli was zawiodłam. (...) Żarty żartami, dbajcie o zdrowie, bo macie jedno, a chorób są tysiące" - przekazała w mediach społecznościowych.


Krzysztof Szczepanik i Sara Janicka: Druga szansa na Kryształową Kulę?


Wycofanie się Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela z "Tańca z Gwiazdami" otworzyło drzwi do powrotu dla pary, która odpadła w zeszłym tygodniu. Krzysztof Szczepanik i Sara Janicka ponownie staną przed szansą na zdobycie Kryształowej Kuli.


Czy druga szansa na zwycięstwo sprawi, że gwiazdy poczują dodatkowy wiatr w żaglach? Czy uda im się nadrobić straty i oczarować jurorów oraz widzów? Przekonamy się już niebawem.


"Taniec z Gwiazdami": Co dalej?


Odejście Dagmary Kaźmierskiej z pewnością jest dużą stratą dla programu. Celebrytka wniosła do show dawkę humoru i autentyczności, której będzie brakowało. Z drugiej strony powrót Krzysztofa Szczepanika i Sary Janickiej może okazać się zaskakująco dobrym rozwiązaniem. Para ma już za sobą doświadczenie na parkiecie i z pewnością jest zmotywowana do walki o zwycięstwo.


Jedno jest pewne: "Taniec z Gwiazdami" po raz kolejny udowadnia, że jest pełen niespodzianek. Co wydarzy się w kolejnym odcinku? Tego nie wie nikt. Jedno jest pewne - widzów czekają kolejne emocje i zwroty akcji.


To też może cię zainteresować: Kiedy brakuje sił i nadziei. Odnajdź spokój w tym psalmie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Iwona Pavlović w ogniu krytyki. "Dagmara ma to coś, czego Iwonie brakuje"