Iwona Pavlović, słynąca z surowych ocen i ciętego języka jurorka "Tańca z Gwiazdami", zaskoczyła wszystkich! Okazuje się, że 61-latka nie tylko potrafi krytykować, ale i sama znakomicie radzi sobie na parkiecie. Zakulisowe nagranie, na którym Pavlović prezentuje swoje taneczne umiejętności, wywołało burzę w sieci - internauci podzielili się na dwa obozy.


Podczas jednego z odcinków "Tańca z Gwiazdami", po zakończeniu występów uczestników, doszło do nieoczekiwanego zwrotu akcji. Iwona Pavlović, znana z zamiłowania do tańca, postanowiła zaprezentować swoje umiejętności w towarzystwie Stefano Terrazzino. Filmik z tego wydarzenia szybko trafił do sieci i wywołał lawinę komentarzy, informuje Pomponik.


Opinie internautów na temat tanecznego popisu Pavlović są mocno podzielone. Część widzów zachwyca się jej talentem i doświadczeniem, doceniając jej płynne ruchy i znakomitą technikę. Inni natomiast krytykują jej umiejętności, twierdząc, że nie dorównują one poziomowi uczestników programu.


"O super Pani Iwonko, ma Pani talent", "I to się nazywa Taniec z Gwiazdami" - zachwycają się fani w komentarzach.


"No szału nie ma... taniec chodzony tak samo jak Dagmara... z tym że Dagmara ma to coś, czego Iwonie brakuje" - ocenia jeden z internautów.


"Krytykuje Dagmarę, a sama nie tańczy lepiej" - dodaje kolejny.


"Wolę Kaźmierską" - napisał oburzony fan.


Niezależnie od opinii, jedno jest pewne - Iwona Pavlović po raz kolejny udowodniła, że nie boi się wyzwań i zaskakiwać publiczności. Jej taneczny popis z pewnością na długo zapadnie w pamięci widzów "Tańca z Gwiazdami".


To też może cię zainteresować: Dagmara Kaźmierska podjęła ostateczną decyzję. To już oficjalne
Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Donald Tusk otrzymał wyjątkowe wyróżnienie. Polityk ma powody do dumy. Premier Polski znalazł się w elitarnym gronie osób z całego świata. O co chodzi