Daniel Martyniuk, znany ze sceny disco polo, niedawno zawarł kolejny związek małżeński z Faustyną. Ich ślub odbył się w rodzinnych stronach pary, co przyciągnęło uwagę kilkuset gości. Rodzice Daniela, Zenon i Danuta Martyniukowie, wyrazili radość z tego wydarzenia, licząc zapewne na stabilizację w życiu syna.


Historia uczuć Daniela Martyniuka była już wielokrotnie omawiana przez media. Po poprzednim małżeństwie z Eweliną z Rusocic, z którym ma córkę, doszło do rozwodu, a następnie powrotu do byłej dziewczyny. Ta dynamiczna historia nie pozostawiała obojętnym środowiska medialnego, informuje Pomponik.


Ostatnie wydarzenia z życia Martyniuka znowu przyciągnęły uwagę. Mimo organizacji kolejnego wesela na Podlasiu, Daniel niedługo po tym udał się do Tallina, co nie pozostało bez komentarza. Martyniuk publicznie wyraził swoje niezadowolenie z warunków panujących w stolicy Estonii, co stało się tematem dyskusji w mediach społecznościowych.


"Główne skrzyżowanie na którym jest stary rupieć BMW, oraz inne pojazdy których osobiście nie cierpię ze względu na aerodynamikę wymuszoną ubogim myśleniem konstruktorów tamtych lat z resztą jak i większości pojazdów (dobrze wiem, są bezawaryjne) do tego jakieś drętwe koło zamontowane na szczycie podrzędnego hotelu jednym słowem żenada" - oburzał się Daniel.


To nie pierwszy raz, gdy Daniel Martyniuk wzbudza emocje swoimi publicznymi wypowiedziami. Jego ostre komentarze na temat różnych spraw, zarówno prywatnych jak i publicznych, są znane i często komentowane przez fanów i media.


Czy te najnowsze wydarzenia oznaczają powrót "starego" Daniela? Czy kolejny związek małżeński przyniesie stabilizację? Czas pokaże, jak potoczą się dalsze losy tego popularnego artysty disco polo.


To też może cię zainteresować: Maria Winiarska zradziła całą prawdę. Wyjawia pikantne sekrety ze związku z Wiktorem Zborowskim

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Kilka tygodni opiekowałam się swoim wnukiem": Zamiast podziękować, synowa zrobiła awanturę