Małgorzata z Sobótki, kuracjuszka z 6. edycji "Sanatorium Miłości", nie ma łatwej passy w programie. Jej szczere dążenie do znalezienia partnera spotyka się z krytyką ze strony widzów, którzy zarzucają jej nachalność i brak wyczucia. Seniorka postanowiła zabrać głos i skomentować negatywne opinie na swój temat.


Małgorzata od początku nie kryła, że do Krynicy-Zdroju przyjechała z konkretnym celem - chciała poznać wartościowego mężczyznę, z którym mogłaby dzielić swoje życie. Niestety, jej plany nie udały się tak, jak zakładała. Najpierw straciła szansę na nawiązanie relacji z Andrzejem, który zainteresował się Teodozją, a później zderzyła się z odmową Stanisława. Choć ich relacja zapowiadała się obiecująco, mężczyzna ostatecznie wybrał Majkę.


Zdesperowana Małgorzata postanowiła spróbować szczęścia z Józefem Raciniewskim, królem poprzedniej edycji "Sanatorium Miłości". Jej nachalne próby zwrócenia na siebie uwagi spotkały się z falą krytyki ze strony widzów, którzy zarzucili jej brak delikatności i nadmierną presję.


Negatywne komentarze na temat Małgorzaty dotknęły seniorkę. W wywiadzie dla tvp.pl wyznała, że jest jej przykro z powodu złych opinii i prosi o więcej wyrozumiałości ze strony widzów:


"Nie będę ukrywać, że mnie to nie dotyka. Uważam, że osoby piszące negatywne komentarze powinny być bardziej wyrozumiałe" - wyznała z żalem Małgorzata.


Seniorka przyznała również, że po zakończeniu zdjęć do programu, które odbyły się jesienią ubiegłego roku, wciąż odczuwa pustkę i smutek:


"Zdarza się, że siadam w fotelu i odczuwam potworną pustkę. Pojechałam do 'Sanatorium Miłości' z nadzieją, że poznam kogoś wartościowego" - powiedziała Gosia.


Z jej słów można wnioskować, że Małgorzata wróciła z Krynicy-Zdroju bez partnera. Choć jej przygoda w "Sanatorium Miłości" nie przyniosła oczekiwanego rezultatu, seniorka z pewnością zapamięta ten czas jako wyjątkowe doświadczenie.


Czy Małgorzata znajdzie miłość w przyszłości? Czas pokaże.


Pamiętajmy, że "Sanatorium Miłości" to program rozrywkowy, a jego celem jest dostarczenie widzom rozrywki i wzruszeń. Nie należy brać udziału kuracjuszy zbyt serio i wyciągać pochopnych wniosków na temat ich osobowości i relacji.


To też może cię zainteresować: Nieemitowane sceny z "Mam Talent!" ujawniają pikantne szczegóły! Chylińska przyłapała Prokopa na kłamstwie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marcin Hakiel ucina spekulacje. Padły ostre słowa