W polskim show-biznesie wiele mówi się o nieciekawych perspektywach emerytalnych gwiazd. Tym razem o swoje finanse na stare lata zapytana została Iwona Pavlović, jedna z najpopularniejszych jurorek "Tańca z Gwiazdami". Jej odpowiedź nie pozostawia złudzeń.


Jak wiadomo, praca w show-biznesie nie zawsze wiąże się ze stałym etatem i wysokimi składkami ZUS. Nic dziwnego, że wiele celebrytów musi samodzielnie zadbać o swoje zabezpieczenie na emeryturę. Iwona Pavlović, która od lat zasiada na jurorskim stołku "Tańca z Gwiazdami", doskonale zdaje sobie z tego sprawę, informuje Pudelek.


W rozmowie z Wiktorem Krajewskim dla "Wprost" Pavlović otwarcie mówi o swoich finansach. Przyznaje, że posada jurorki w popularnym programie zapewnia jej godziwe wynagrodzenie, ale wiąże się też z pewną niepewnością.


"Jestem poukładana i lubię mieć świadomość, że jestem finansowo zabezpieczona. Nigdy nie pracowałam na etacie i prowadzę od zawsze własną działalność gospodarczą, więc miałam świadomość, że emerytura nie będzie za wysoka i stąd mój pomysł inwestowania swoich dochodów" - wyznaje Pavlović.


Jurorka "Tańca z Gwiazdami" nie ukrywa, że korzysta z uroków swojego sukcesu i pozwala sobie na pewne przyjemności. Jednak w przeciwieństwie do wielu celebrytów, nie goni za markowymi ciuchami i drogimi gadżetami.


"A gdy nachodzi mnie ochota na rozpustę, to są to ubrania, buty oraz podróże. Jeśli chodzi o ubrania, nie jestem markowa. Marka kompletnie nigdy mnie nie interesowała i nie interesuje. Nie muszę mieć Diora czy Gucci. Czasami mnie to bawi, że ludzie gotowi są zabić się za metkę. Ja zagranicznych metek mieć nie muszę. Noszę dużo polskich firm. A za cenę torebki wolę razem z mężem pojechać na wycieczkę" - mówi Pavlović.


Historia Iwonny Pavlović pokazuje, że nawet gwiazdy o ugruntowanej pozycji w show-biznesie muszą dbać o swoje finanse na przyszłość. Jej przykład może być inspiracją dla innych, którzy chcą zapewnić sobie godną emeryturę bez względu na specyfikę swojego zawodu.


Czy zgadzasz się z podejściem Iwonny Pavlović do kwestii finansów? Jakie są Twoje sposoby na oszczędzanie na emeryturę?
To też może cię zainteresować:
Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: