Kajra i Sławomir to bez wątpienia jedne z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej. W ostatnim czasie stacja przeszła sporą metamorfozę, co nie umknęło uwadze popularnego duetu. W rozmowie z portalem "Jastrząb Post" wyrazili oni swoje opinie na temat zmian.


"Zawsze są potrzebne zmiany, bo one otwierają nowe możliwości i pozwalają na świeże spojrzenie" - wyznała Kajra. Podkreśliła, że choć z żalem żegna się z niektórymi programami i twarzami, z optymizmem patrzy w przyszłość. "To naturalne, że coś się kończy, a coś zaczyna. Wierzę, że nowe programy i nowi ludzie wniosą do TVP nową energię i pomysły" - dodała.


Podobnego zdania jest Sławomir. Piosenkarz zauważa, że na efekty zmian trzeba będzie poczekać, ponieważ wiele programów emitowanych obecnie zostało nagranych jeszcze przed rewolucją. "Jesienią z pewnością zobaczymy już nowe produkcje i wtedy będziemy mogli w pełni ocenić zmiany" - stwierdził.


Małżeństwo zgodnie podkreśla, że warto dać szansę nowym twarzom i programom. "Trzeba im zaufać i pozwolić im się zaprezentować" - apeluje Kajra. "Oni mają nowe wizje i nowe pomysły, które mogą pozytywnie zaskoczyć widzów" - dodaje Sławomir.


Kajra i Sławomir to nie jedyni artyści, którzy wypowiedzieli się na temat zmian w TVP. Głos zabrali również m.in. Magda Gessler, Kuba Wojewódzki i Tomasz Kammel. Większość z nich pozytywnie ocenia rewolucję i z niecierpliwością czeka na nowe programy.


Czy rewolucja w TVP okaże się sukcesem? Czas pokaże. Jedno jest pewne - zmiany z pewnością ożywią stację i dadzą jej nową energię.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Mąż nagle zapragnął mieć dzieci, ale ja mam czterdzieści lat": Nie chcę podejmować takiego ryzyka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Szpitalne koszty, o których warto wiedzieć. Za co płacimy z własnej kieszeni