Damian, przyzwyczajony do rutynowego życia rodzinnego z żoną Martą i synem Szymonem, był zszokowany pogłoskami o niewierności żony. Kiedy ją o to zapytał, ona spakowała się i wyszła bez walki – zostawiając mu syna. Szok Damiana nasilił się, gdy zdał sobie sprawę, że Marta była gotowa zostawić dziecko tylko dlatego, że jej kochanek nie akceptował jej syna.

Damian nie był bez winy. Przez lata prowadził podwójne życie. Wyjeżdżał w podróż służbową, a tak naprawdę wyjeżdżał do swojej drugiej partnerki, Sylwii. Jego oszustwo wyszło na jaw dawno temu, kiedy Marta podsłuchała jego rozmowę. Potem zaczęła się spotykać z innym mężczyzną.

Para/YouTube @Czas na historię
Para/YouTube @Czas na historię
Para/YouTube @Czas na historię

Kobieta powiedziała, że ​​od dawna wiedziała o zdradzie Damiana i planuje porzucić ich i rozpocząć nowe życie z tamtym. Damian próbował ratować związek z Martą, zostawił swoją drugą partnerką, ale to na nic się zdało. Jego żona była nieprzejednana. Zostawiła go samego z synem.

Jej decyzja sprawiła, że stracił obie rodziny. Żadna z jego partnerek nie chciała o nim słyszeć. Odwrócili się od niego wszyscy, w końcu to przez niego Marta opuściła rodzinę. To on swoją zdradą popchnął ją do zdrady.

Para/YouTube @Ploteczki
Para/YouTube @Ploteczki
Para/YouTube @Ploteczki

Uświadomienie sobie konsekwencji swoich czynów przyszło zbyt późno i Damian został wykluczony z rodzinnego życia, a dokładnie z dwóch, które próbował pogodzić. To była dla niego surowa lekcji lojalności, po której zrozumiał, że za każdy błąd trzeba będzie ponieść karę.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Najpierw zrobisz testy DNA i dopiero wtedy wrócę do domu": powiedział

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Doświadczeni ogrodnicy radzą , co posadzić obok truskawek, aby mieć jak największe plony. Dzięki prostej sztuczce ślimaki nie dobiorą się do owoców

O tym się mówi: Organizacja przyjęcia komunijnego potrafi zrujnować domowy budżet. Wielu rodziców ma dość wystawnych imprez i stawia na prostotę. To nowy trend

Z życia gwiazd: Zaskakująca decyzja w sprawie jednego z prezenterów „Dzień Dobry TVN”. W programie śniadaniowym szykują się poważne zmiany. To już definitywny koniec