Mikołaj Roznerski, znany aktor z "M jak Miłość", od lat wzbudza zainteresowanie mediów swoim życiem prywatnym. Plotki o jego licznych romansach z koleżankami z branży nieustannie pojawiają się na łamach gazet i w serwisach plotkarskich. Ostatnio szczególnie głośno było o jego rzekomej relacji z Michaliną Sosną, z którą gra w serialu.


W rozmowie z Pudelkiem Roznerski postanowił w końcu odnieść się do tych doniesień. Aktor przyznał, że choć w "M jak Miłość" jego bohater darzy Kamę (graną przez Sosnę) uczuciem, to w realnym życiu ich relacje nie są tak namiętne.


"Z Michaliną bardzo się lubimy. Wydaje mi się, że lepiej grać z kimś, kogo się lubi" - wyznał Roznerski, podkreślając, że z Sosną łączy go jedynie sympatia i koleżeństwo.


Aktor z żalem dodał, że od lat jego życie prywatne staje się tematem spekulacji mediów. "Już chyba 17 lat jestem w tym zawodzie, 12 lat na showbiznesowym stołku. I ciągle są mi przypinane jakieś romanse z różnymi osobami. Nie mam na to wpływu tak naprawdę. To jest robota" - wyjaśnił.


Podczas tego samego eventu, na którym Roznerski rozmawiał z reporterką Pudelka, pojawiła się również jego była partnerka, Adriana Kalska. Aktor nie krył zaskoczenia na jej widok, ale szybko dodał, że łączą ich dobre relacje.


"Wydaje mi się, że chyba dojrzałość polega na tym, że jak się człowiek rozstaje, to rozstaje się w dobrych relacjach" - wyznał Roznerski.


Wygląda na to, że Mikołaj Roznerski pragnie zamknąć definitywnie rozdział spekulacji na temat jego życia uczuciowego i skupić się na pracy. Aktor konsekwentnie buduje udaną karierę, a jego fani z niecierpliwością czekają na kolejne role w jego wykonaniu.


Warto jednak wspomnieć, że plotki o romansie Roznerskiego i Sosny podsycała sama aktorka. Na ich wspólnym TikToku pojawiły się wymowne komentarze, które sugerowały coś więcej niż tylko przyjaźń. Czyżby Roznerski celowo podtrzymywał te spekulacje, by podnieść oglądalność "M jak Miłość"? Tego zapewne nigdy się nie dowiemy.


Jedno jest pewne: Mikołaj Roznerski wciąż jest jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce, a jego życie prywatne wzbudza ogromne zainteresowanie.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Moje dzieci chcą odebrać mi mieszkanie": Ale nie widziałam ich już 20 lat

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Awantura pod pomnikiem smoleńskim. Jest nagranie