Nie da się ukryć, że Dagmara Kaźmierska w „Tańcu z Gwiazdami” robi prawdziwą furorę, a celebrytki nie zrażają nawet krytyczne komentarze ze strony jury. W szóstym odcinku nowej edycji „Tańca z Gwiazdami” Kaźmierska pod okiem Marcina Hakiela wykonała brawurowe paso doble. Okazuje się jednak, że występ „Królowej życia” wyjątkowo nie przypadł do gustu jej byłej przyjaciółce z programu TTV, Edzi.

Jak przypomina serwis Pomponik, Kaźmierska i kilka lat młodsza od niej Edyta Nowak-Nawara przez lata były naprawdę dobrymi przyjaciółkami, zyskując popularność za sprawą reality show TTV. Jednak w programie pierwsze skrzypce grała zawsze Kaźmierska, co nie do końca podobało się Edzi. Wkrótce kobiety się pokłóciły, a Dagmara w wypowiedziach na temat Edzi utrzymywała, że gwiazdorzy i „odpiął się jej wagonik”. 48-latka nie chciała jednak skreślać relacji i utrzymywała, że jest gotowa odnowić znajomość. Edzia nie ma jednak takiego zamiaru, ostro krytykując byłą przyjaciółkę.

Nieprzyjemny komentarz Edzi rozjuszył Dagmarę Każmierską. Gwiazda „Królowych życia” postanowiła odciąć się byłej przyjaciółce. W tle występ w „TzG”

W komentarzu na oficjalnym profilu programu na Instagramie Edyta pokusiła się o stwierdzenie, że Kaźmierska kompletnie nie potrafi tańczyć i powinna odpaść z show na samym początku. Jej zdaniem, udział gwiazdy TTV jest zwykłym oszustwem. Co na to Dagmara Kaźmierska?

Z rozmowie z Pomponikiem gwiazda stwierdziła, że niektórzy ludzie powinni wiedzieć, kiedy zachować milczenie, jeśli nie mają nic konstruktywnego do powiedzenia. Nie ocenia również stanowiska byłej przyjaciółki, jednak mocno zdenerwowała ją jedna rzecz – podważanie wyników głosowania widzów.

Każdy wie, że ten program jest oparty na głosach widzów i ocenie jury. Ale bardzo duży wpływ mają głosy widzów, więc czy to jest moja wina, że ludzie na mnie głosują? (...) No niestety, widzowie zadecydowali, niestety dla Aleksa, to jest przykre w tym programie, ale tak się dzieje. Na razie przechodzi ten, kto ma największą miłość widzów. Co Kaźmierska może zrobić na to, że widzowie chcą ją oglądać? – stwierdziła, zwracając się bezpośrednio do Edzi z radą, aby „puknęła się w głowę”.

Kaźmierska przyznała też, że należy do osób, które cieszą się szczęściem innych i dopinguje przyjaciół, gdy odnoszą sukcesy.

Jak informował portal "Życie News": SZYMON HOŁOWNIA Z OSTRĄ REAKCJĄ NA DECYZJĘ ANDRZEJA DUDY. JEDNA Z USTAW DOCZEKAŁA SIĘ PREZYDENCKIEGO WETA. MARSZAŁEK SEJMU POWIEDZIAŁ, CO O TYM MYŚLI

Przypomnij sobie: NA JAW WYSZŁY KULISY PRZESZUKANIA DOMU ZBIGNIEWA ZIOBRY. POLITYK MUSIAŁ PRZERWAĆ LECZENIE POZA POLSKĄ I WRÓCIĆ DO KRAJU. DOSZŁO DO PRZYKREJ SYTUACJI

Portal "Życie News" pisał również: WARTO ZAJRZEĆ DO PORTFELA I SPRAWDZIĆ, CO KRYJE SIĘ WŚRÓD POSIADANYCH BANKNOTÓW. MOŻNA LICZYĆ NA NIEZŁĄ NIESPODZIANKĘ. KLUCZOWE SĄ NUMERY SERYJNE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JACEK ROZENEK SZCZĘŚLIWY JAK NIGDY. NA JAW WYSZŁA PRAWDA O JEGO NOWYM ZWIĄZKU. WYBRANKA GWIAZDORA JEST OD NIEGO MŁODSZA O 20 LAT. MIŁOŚĆ KWITNIE