Robert Lewandowski coraz częściej dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego. W ostatnim wywiadzie poruszył m.in. tematy związane z przyszłością jego rodziny i planami na pokarrierowe życie.


Barcelona domem na stałe?


Lewandowski udzielił wywiadu, w którym przyznał, że on i jego żona Anna chętnie zostaliby w Barcelonie na stałe po zakończeniu jego kariery piłkarskiej. Podkreślił, że miasto to idealnie nadaje się do wychowywania dzieci, a jego córki Klara i Laura uwielbiają tam mieszkać, informuje Pomponik.


Możliwa trzecia ciąża Anny Lewandowskiej?


Jednym z najbardziej zaskakujących wątków wywiadu była kwestia kolejnego dziecka. Lewandowski nie wykluczył możliwości powiększenia rodziny, zaznaczając jednak, że ostateczna decyzja należy do jego żony. "Zobaczymy. Jeszcze trochę czasu mamy. Nie mówię nie, nie mówię tak. Wiadomo, że to też decyzja Ani" - wyznał piłkarz.


Ojciec i mąż na medal


Lewandowski opowiedział również o swoim podejściu do ojcostwa. Stara się być ojcem odpowiedzialnym, ale nie surowym. Podkreśla, że ważna jest dla niego konsekwencja i tłumaczenie dzieciom zasad. Zaskoczeniem może być fakt, że to właśnie Anna jest bardziej surowa wobec córek.


To też może cię zainteresować: Przedstawiciele kilku znaków zodiaku będą mogli mówić o wyjątkowym szczęściu. W przepowiedni astrologów znalazły się cenne rady. Sukces murowany

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Coraz głośniejsze doniesienia o nowym programie śniadaniowym. Zwolnione gwiazdy Telewizji Polskiej wśród prowadzących. Kogo zobaczymy na ekranie