Kilka dni temu odbyło się wyjątkowe wesele syna znanej pary w światku rozrywki - Danuty i Zenka Martyniuków. Choć Daniel poślubił swoją ukochaną Faustynę na Bali kilka miesięcy temu w kameralnej uroczystości, to rodzice postanowili zorganizować dla młodych "prawdziwe" wesele na Podlasiu, które zapadnie w pamięć wszystkim gościom.


Ostatnie miesiące były pełne perypetii dla Daniela Martyniuka. Pomimo pozornego uspokojenia i stabilizacji, syn króla disco polo wciąż zaskakuje swoimi wybrykami i niekonwencjonalnymi decyzjami, informuje Pomponik.

Jednak mimo lekkiego dystansu rodziców do jego wybryków, Danuta i Zenek postanowili uczcić syna w wyjątkowy sposób - organizując mu huczne wesele na Podlasiu. Goście, którzy brali udział w tej wyjątkowej uroczystości, podzielili się swoimi wrażeniami, zdradzając szczegóły wydarzenia, które z pewnością na długo zapadną w pamięci.


Wesele, które odbyło się w lokalu Kama Kowalski, mogło poszczycić się udziałem około 200 zaproszonych gości. Sala została udekorowana w sposób godny największych imprez, a atmosfera była niesamowita. Wiele osób zdecydowało się zatrzymać w hotelu obok lokalu, by kontynuować zabawę do późnych godzin nocnych.


Para młoda zadbała o każdy detal, w tym słodki stół z fontanną czekolady i wiejski stół z tradycyjnymi przekąskami. Goście mieli również możliwość skorzystania z fotobudki oraz opieki animatora dla najmłodszych. Imprezę uświetnił występ zespołu Mirage&Yoko, choć to Zenek Martyniuk swoim występem zrobił największe wrażenie na obecnych.


Tradycyjne elementy weselne, takie jak powitanie chlebem i solą oraz oczepiny, były dopełnieniem udanej uroczystości. Pierwszy taniec młodej pary okazał się być spektakularny, wzbogacony o efekty specjalne i niecodzienne dodatki.


Całość imprezy była starannie nadzorowana przez Danutę Martyniuk, która pilnowała, aby wszystko przebiegało zgodnie z jej oczekiwaniami. Ostatecznie weselne szaleństwo zakończyło się ogromnym sukcesem, o czym głośno mówi się nie tylko na Podlasiu, ale także w środowisku disco polo.


To też może cię zainteresować: Skandal w Rabce-Zdroju. Policjant o przerażającym zachowaniu księdza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nie żyje znany aktor. "Bezgranicznie oddawał się pasji, jaką od lat 40. i 50. było dla niego kino"