Wielkimi krokami zbliża się szczególna uroczystość u Martyniuków, której radosny akcent wzbudza zainteresowanie fanów i mediów. Daniel Martyniuk, jedyne dziecko króla polskiego disco polo Zenona Martyniuka, szykuje się do powtórnego stanięcia na ślubnym kobiercu, tym razem z tajemniczą Faustyną. Zwiastuje to prawdziwą huczną imprezę, której szczegóły wzbudzają coraz większe zainteresowanie.


Ostatnie doniesienia informują o aktywności Daniela Martyniuka w mediach społecznościowych, gdzie opublikował zaskakujące nagranie, na którym śpiewa piosenkę "Over the Rainbow" przy akompaniamencie ukulele. To wydarzenie, choć pozornie niewinne, może być zapowiedzią romantycznego nastroju, charakterystycznego dla zbliżającej się uroczystości weselnej.


Jak informuje Super Express, ślub trzeci, lecz drugi z Faustyną, może mieć miejsce szybciej niż się spodziewano. Tym razem planowana jest prawdziwa huczna impreza, w przeciwieństwie do wcześniejszej kameralnej ceremonii na Bali. Wieści o nadchodzącej uroczystości rozchodzą się po sieci, a całe Podlasie żyje tym wydarzeniem.


Faustyna, przyszła małżonka Daniela Martyniuka, w oświadczeniu przekazanym mediom, potwierdziła plany ślubne. "W Polsce mamy zaplanowaną uroczystość, aby z bliskimi, rodziną, chrzestnymi podzielić się naszym szczęściem" – napisała. Jest to z pewnością oczekiwane wydarzenie dla fanów i osób związanych z disco polem.


Planowana jest duża impreza, na którą zaproszona zostanie liczna rodzina i przyjaciele młodej pary. "Na wesele zaproszono rodzinę i przyjaciół młodej pary, będzie to spora impreza na kilkaset osób" – informuje ShowNews powołując się na anonimowego informatora.


Wszystko wskazuje na to, że u Martyniuków szykuje się niezwykle radosna i spektakularna uroczystość, która z pewnością będzie obserwowana przez licznych fanów i mediów. Czekamy z niecierpliwością na kolejne szczegóły i zdjęcia z tej wyjątkowej chwili.


To też może cię zainteresować: Emocje w programie TVN24. Monika Olejnik odniosła się do przeszukania domu Zbigniewa Ziobry. Padły ostre słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wielka tajemnica Anity Werner ujawniona. Chodzi o jej związek