Fryzury mają niezaprzeczalny wpływ na nasz wygląd i wizerunek. Trendy w fryzjerstwie zmieniają się dynamicznie, a wybór odpowiedniego stylu może znacznie wpłynąć na to, jak się prezentujemy. Jednym z kluczowych elementów, który może odmienić naszą stylizację, jest przedziałek. Jednak, czy zawsze warto trzymać się znanych trendów sprzed lat?


W modzie króluje powrót do lat 90., co widać nie tylko w ubraniach, ale i fryzurach. Choć trendy ewoluują, a indywidualny styl jest najważniejszy, kurczowe trzymanie się rozwiązań sprzed lat może nieświadomie dodać nam lat, informuje Super Express.


Jednym z takich "postarzających" elementów jest przedziałek na boku. Przez lata był on niekwestionowanym królem fryzjerstwa, lansowany przez gwiazdy i tłumy naśladowców. Dziś ustępuje miejsca nowemu trendowi – przedziałkowi na środku twarzy.


Dlaczego zmiana przedziałka ma tak duże znaczenie? Okazuje się, że potrafi on diametralnie odmienić wygląd. Przedziałek na środku odmładza, dodaje twarzy świeżości i nowoczesnego charakteru. Pasuje do różnych rodzajów fryzur i kształtów twarzy, stając się uniwersalnym rozwiązaniem na lato 2024.


Jeśli pragniesz podążać za trendami i jednocześnie odmłodzić swój wizerunek, postaw na przedziałek na środku. Początkowa zmiana może być dziwna, ale korzyści estetyczne są zdecydowanie warte eksperymentu.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Urodziłam dziecko jako nastolatka": Rodzice zmusili mnie napisać odmowę. Minęło już 10 lat, a ja ciągle myślę o swojej córeczce

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rodzice wściekli. Tak wyglądają posiłki w przedszkolu. "Obrzydliwe" i "żałosne"