Byli prowadzący "Pytania na Śniadanie" nie zwalniają tempa! Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, których połączyła gorąca miłość, po odejściu z TVP śmiało kroczą nową ścieżką.

Oprócz rozwijania swoich profili w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzielą się fragmentami prywatnego życia, para szykuje się do debiutu w zaskakującym formacie, informuje Goniec.


Podcast "Serio?" - nowe dziecko Kurzajewskiego i Cichopek


Już 21 marca światło dzienne ujrzy pierwszy odcinek autorskiego podcastu pary. Zapowiadają się intrygujące rozmowy nie tylko o nich samych, ale i z zaproszonymi gośćmi. Na pierwszy ogień pójdzie Jakub B. Bączek, znany trener mentalny i biznesowy. Czy to miłość napędza ich do działania i owocnych projektów?


Paparazzi uchwycili nietypowy moment


Ostatnio paparazzi sfotografowali parę w samochodzie. Ich uwagę przykuł nie tylko sam fakt wspólnej przejażdżki, ale i mandat wystawiony przez straż miejską, który umieszczono za wycieraczką! Czy Maciej Kurzajewski był tak zapatrzony w ukochaną, że nie dostrzegł kary? A może po prostu spieszyli na kolejne nagranie podcastu?


Nowe życie, nowe wyzwania


Bez względu na powód, jedno jest pewne - Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski doskonale odnajdują się w nowej rzeczywistości. Po odejściu z "Pytania na Śniadanie" nie zniknęli z mediów, a wręcz przeciwnie - rozwijają skrzydła i angażują się w nowe przedsięwzięcia. Ich podcast z pewnością wzbudzi zainteresowanie fanów, a media z uwagą będą śledzić ich dalsze kroki.


Czy miłość Kurzajewskiego i Cichopek okaże się przepisem na sukces w nowej odsłonie ich życia? Czas pokaże, jakie niespodzianki szykuje dla nich przyszłość!


Jak informował portal "Życie News": Piotr Żyła przeżywa trudne chwile. Jest wyczerpany. Thurnbichler ujawnia kulisy rozmowy z Żyłą


Przypomnij sobie: Danuta Wałęsa w czułych wspomnieniach o Janie Pawle II. Była Pierwsza Dama wyznała, jak wyglądało ostanie spotkanie z papieżem. Łzy cisną się do oczu