"Karol, mówię ci, to nie jest nasz wnuk, nie nasz!" - Alina się wściekła. "Zróbmy test DNA. Jestem pewna, że ​​synowa skrywa przed nami tajemnicę"

"Uspokój się już!" - Karol uderzył pięścią w stół. To jest decyzja naszego syna, nie powinniśmy na nią w żaden sposób wpływać.

"Sam widzisz, że wnuk wyraźnie nie wygląda jak nasz syn. Szymon musi wreszcie przejrzeć na oczy, bo inaczej całkiem da się omotać żonie"

"Czy to nie z powodu tej wielkiej miłości?" - zapytał Mikołaj, na co jego żona tylko przewróciła oczami.

Szymon spacerował po parku. Zawsze, kiedy tędy szedł, uśmiechał się sam do siebie. Uwielbiał to miejsce. To właśnie tu poznał swoją ukochaną. Zielonooka, rudowłosa dziewczyna, siedziała na ławce i roniła łzy.

"Ciepły dziś dzień, prawda?" - zagadnął ją Szymon.

"Kpisz?"

„Nie” – odpowiedział Siemion i usiadł obok niego. Długo szukał odpowiedzi na pytanie, co tak zasmuciło tę piękną dziewczynę.

I w końcu powiedziała, co się stało. Okazało się, że chłopak Lidii (tak ma na imię dziewczyna) oszukał ją, zostawiając z pożyczką na samochód, wykorzystał ją i uciekł. Dziewczynę wyrzucono przez niego z pracy, a ona nie ma bliskich. Lida nie wiedziała, jak będzie dalej żyć i kto może jej pomóc.

Szymon poczuł, że musi się zaopiekować dziewczyną. Miał własną firmę i zaproponował jej pracę. Zaproponował jej pożyczkę, ale ona odmówiła. Chciała sama odpowiadać za siebie i swoje błędy. Szymon szybko się w niej zakochał i nie wyobrażał sobie bez niej życia.

Para/YouTube @Czas na historię
Para/YouTube @Czas na historię
Para/YouTube @Czas na historię

Zaczęli się spotykać. Okazało się, że Lidia jest w ciąży. Szymon powiedział o wszystkim swoim rodzicom. Ojciec przyjął to ze spokojem. Matka zaczęła szaleć. Tym bardziej, gdy usłyszała o ślubie. Zaczęła przekonywać syna, że to nie jego dziecko, ale on jej nie chciał słuchać. Po narodzinach dziecka powtarzała, że wnuk nie jest jej.

Po kolejnej kłótni ojciec Szymona spakował walizki. Żona zapytała go, gdzie idzie, wtedy powiedział, że nie może dłużej być z taką hipokrytką. Oskarżała żonę syna o niewierność, podczas gdy on przez lata wychowywał owoc jej zdrady.

"Myślisz, że przy 5 dzieci w rodzinie nie wiem, jak wygląda wcześniak? Wiem wszystko bardzo dobrze, kochanie. Teraz zostaniesz sama ze swoim nieznośnym charakterem" - powiedział.

Para/YouTube @Czas na historię
Para/YouTube @Czas na historię
Para/YouTube @Czas na historię

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Źle się czułam i nie miałam siły zrobić obiadu": mąż wrócił z wędkowania i zrobił mi potężną awanturę

Zobacz, o zym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Lista rzeczy, których nie wolno robić na balkonach zaskakuje. W wielu przypadkach trzeba liczyć się z mandatem. Problemem może być pranie czy kwiaty

O tym się mówi: Te słowa lekarka powiedziała do Emiliana Kamińskiego. "Ta kobieta odebrała mu wtedy nadzieję"