Joanna Opozda, znana aktorka, wyraziła swoje rozczarowanie w związku z postawą Antka Królikowskiego, byłego męża i ojca ich syna Vincenta. Opozda zarzuca Królikowskiemu brak zaangażowania w życie syna, twierdząc, że aktor od dłuższego czasu nie widywał dziecka. Aktorka ujawniła również, że wielokrotnie próbowała nawiązać kontakt z byłym mężem w sprawie udziału w wychowaniu syna, jednak bezskutecznie.


Zdaniem Opozdy, za brak kontaktu między ojcem a synem odpowiedzialna jest obecna partnerka Antka, Izabela, która nie życzy sobie, aby aktor spotykał się z Vincentem. Aktorka podkreśliła, że pomimo rozgrywającej się medialnej wojny z byłym mężem, zawsze chciała, aby Królikowski angażował się w życie syna.


W rozmowie z "Faktem" Opozda wyjawiła, że niedawno Antek Królikowski wyszedł z inicjatywą, aby odbudować relację z synem. Niemniej jednak, aktorka wyraziła swoje rozczarowanie, zaznaczając, że propozycja spotkań miała być "oszczędna" - tylko 4 godziny co dwa tygodnie. Pomimo to, Opozda zamierza przymknąć oko na przeszłość i pozwolić na spotkania między ojcem a synem, które miałyby odbywać się w domu aktorki, ale bez jej nadzoru.


Czy aktorka i aktor zdołają pogodzić się dla dobra syna? Czas pokaże, czy ta próba odbudowy relacji zakończy się sukcesem.


To też może cię zainteresować: Sensacyjne wieści o Antonim Królikowskim. Aktorowi udało się spłacić zaległe alimenty. Suma robi ogromne wrażenie. Wyszło, że płaci nie tylko na syna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Synu, to na co zasłużyłeś, to dostałe": Powiedziała schorowana matka do swojego jedynego dziecka