W ostatnią sobotę fani talent-show "Mam talent!" mieli okazję zanurzyć się w świeżym powietrzu, ponieważ premiera 15. edycji przyniosła nie tylko nowe talenty, ale także kompletnie odmieniony skład jurorski i prowadzących. Po emisji pierwszego odcinka, z udziałem Agnieszki Chylińskiej, Julii Wieniawy i Marcina Prokopa za sędziowskim stołem, oraz debiutujących gospodarzy - Agnieszki Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego, okazało się, że widzowie mają wyrobione mocno podzielone zdanie na temat nowej formuły programu.

Premierowy odcinek dostarczył niezapomnianych wrażeń, m.in. "dzikie pląsy" Rodrigo z Radomia, który skradł serca publiczności i porwał do tańca samą Wieniawę. 15-letnia Olivia oczarowała jurorów swoim talentem, śpiewając i grając na skrzypcach utwór Adele, co zasłużyło na natychmiastowe wciśnięcie złotego guzika przez Jana Pirowskiego. Scenę także zdobył pewien przystojniak, zachwycając jury męskim wykonaniem burleski.

Jednak, jak to często bywa, internet zareagował natychmiast. Na platformie społecznościowej Facebook pojawiła się fala komentarzy, a opinie są zdecydowanie podzielone. Wielu widzów wyraziło swoje niezadowolenie z nowego składu jurorskiego, podkreślając brak Małgorzaty Foremniak.

"Bez Małgosi Foremniak to ja się dobrze bawić nie będę, i w ogóle nie mam ochoty oglądać; Najgorsza edycja ever. Sztuczność i tyle; Niestety, bez poprzedniego jury to już nie to samo. Brak oceny uczestnika na spontanie, widać montowanie i klatki; Prowadzący żenada; Jury ok, ale za kulisami mega drewno" - piszą niezadowoleni widzowie.

Jednakże, równie licznie pojawiają się pozytywne opinie, które chwalą nowy skład i uważają, że zmiany były potrzebne.

"Fantastyczna ta edycja, brawo!; Zaskakująca zmiana, lecz zdecydowanie na plus. Ogląda się bez nudy. Niekiedy trzeba dać innym szansę i komentować dopiero po obejrzeniu; Jan Pirowski prowadzi mega; Dobra zmiana, jestem pozytywnie zaskoczony; Oglądam jest mega; Było cudnie; Bałam się Julii jako jury, że będzie gwiazdorzyć, ale bardzo dobrze sprawdza się w tej roli i fajnie tworzą trio" - czytamy w komentarzach.

Premiera nowej edycji "Mam talent!" nie tylko dostarczyła emocji związanych z talentami uczestników, ale również wywołała gorącą dyskusję na temat zmian w składzie programu. Czy nowa ekipa zdoła zdobyć serca widzów i utrzymać poziom emocji? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach.

To też może cię zainteresować: Lekarka Tomasza Komendy przerwała milczenie. "To był mój pacjent, ale jedno mogę powiedzieć..."

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sensacyjne sceny w "Jaka to Melodia". Rafał Brzozowski nie krył zdziwienia. "Czy to naprawdę się dzieje?"