Anna Bardowska, znana z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony", nie tylko zdobyła serce Grzegorza, ale również zyskała rozpoznawalność i sympatię widzów. Po udanej miłości, ślubie i narodzinach dwójki dzieci, teraz postanowiła powiedzieć o rozwodzie, informuje Goniec.

Rozpoznawalność dzięki "Rolnik szuka żony"

Anna Bardowska stała się rozpoznawalną postacią dzięki swojemu udziałowi w programie "Rolnik szuka żony". Jako uczestniczka drugiej edycji, zdobyła serce Grzegorza, a ich miłość przerodziła się w ślub i rodzinę. Uczciwie relacjonując swoje wiejskie życie u boku męża i dzieci, zdobyła sympatię ponad 300 tysięcy internautów, którzy śledzą jej przygody na co dzień.

Budowa rodzinnej przystani

Anna Bardowska aktywnie dzieli się z fanami swoimi radościami i wyzwaniami, szczególnie skupiając się na budowie i urządzaniu ich wymarzonego domu na wsi. Jednak ostatnio postanowiła podzielić się również bardziej osobistym aspektem swojego życia.

Droga do rozwodu

W jednym z ostatnich wpisów na swoim profilu, Anna Bardowska zdecydowała się otworzyć przed swoimi obserwatorami kartę rozwodu. W odpowiedzi na pytanie jednej z internautek, gdzie zamieszkała po rozwodzie, zdradziła:

"Po rozwodzie rodziców wyprowadziłam się do Wrocławia, miałam 19 lat."

Otwarcie na trudne tematy

Nie tylko rozwód było tematem, o którym postanowiła mówić Anna Bardowska. Wcześniej opowiedziała również o przykrym zdarzeniu drogowym, którym z jej rodziną byli ofiarami. Pomimo trudności, dzielnie stawiają czoło życiowym wyzwaniom.

Rocznicowe Wyznanie

W trakcie sesji Q&A na Instagramie, Anna Bardowska podzieliła się także informacją o zbliżającej się 8. rocznicy ślubu z Grzegorzem. To nie tylko okazja do wspomnień, ale także moment refleksji nad przebytą drogą.

Anna Bardowska, dzięki swojej szczerości i otwartości na trudne tematy, zyskuje nie tylko sympatię, ale również wsparcie swoich fanów. Jej historia staje się inspiracją dla wielu, pokazując, że życie zawsze przynosi zarówno radości, jak i wyzwania.

To też może cię zainteresować: Luna po wielu dniach zabrała głos w sprawie krytyki wokół jej wyjazdu na Eurowizję. Młoda piosenkarka wyznała, co dotknęło ją najbardziej. Mocne słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Doroty Wellman zabrakło w „Dzień dobry TVN”. Wiemy, co się wydarzyło