Dawid Narożny, znany polski artysta disco polo, zaskoczył opinię publiczną, publikując pilne oświadczenie, w którym przeprosił swoją byłą żonę Magdalenę Narożną. Para przez lata tworzyła nie tylko małżeństwo, ale także popularny zespół "Piękni i Młodzi", specjalizujący się w muzyce disco polo. Ich burzliwe rozstanie w 2019 roku było jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń w polskim show-biznesie.

Dawid Narożny podjął przełomowy krok, składając przeprosiny za naruszenia dóbr osobistych Magdaleny Narożnej w latach 2020-2022. Konflikty między byłymi partnerami były intensywne, zwłaszcza po incydencie sylwestrowym w 2019/2020, który zakończył się wykluczeniem Narożnego z zespołu.

Oświadczenie muzyka pojawiło się na jego profilu na Instagramie, gdzie podkreślił chęć zakończenia wszelkich sporów i konfliktów. Narożny wyraził również nadzieję, że jego działanie stanie się przykładem dla innych osób żyjących w konflikcie, zachęcając do wzajemnego poszanowania.

W oświadczeniu Dawida Narożnego możemy przeczytać: "Mam nadzieję, iż moje postępowanie będzie przykładem dla innych (!) i również zachęci osoby te, żyjące w konflikcie lub w jakimś sporze do podobnego zachowania, a w szczególności wyciągnięcia jako pierwsi ręki na zgodę."

Przeprasza również za wszelkie sytuacje publiczne, które naruszyły jego godność, w tym incydent z podobizną na masce, która została zdeptana podczas występu na scenie. Narożny wyraził również wdzięczność za wsparcie od fanów i zakończył przemyśleniem: "Zgoda buduje, niezgoda rujnuje."

Oświadczenie Dawida Narożnego stanowi niespodziewany zwrot w dramatycznej historii ich rozstania, a reakcje opinii publicznej pozostają gorące i zaintrygowane dalszymi wydarzeniami w życiu obu artystów.

To też może cię zainteresować: Potężne zaskoczenie na planie „The Voice Kids”. Ida Nowakowska wręcz zaniemówiła. W studiu pojawił się niespodziewany gość. Jak do tego doszło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski nie pozostawia złudzeń. W marcu trzeba spodziewać się najgorszego. Losy Polski i świata na włosku. Nowa wizja jasnowidza poraża