Słynne małżeństwo Łukasza i Marianny Schreiberów, które zyskało rozgłos dzięki różnym przedsięwzięciom obu małżonków, zdaje się być na skraju rozstania. Kryzys w ich związku wyszedł na jaw dzięki wywiadowi udzielonemu przez polityka lokalnym mediom w Bydgoszczy. Łukasz Schreiber ogłosił, że podjęli z żoną decyzję o separacji, jednak Marianna twierdzi, że nic o tym nie wiedziała. Sprawa ta teraz wywołała burzę w mediach społecznościowych i została skomentowana przez samego polityka, informuje Super Express.

Historia małżeństwa Schreiberów zyskała rozgłos, gdy Marianna wkroczyła w świat showbiznesu, uczestnicząc w programie "Top Model" oraz zakładając kontrowersyjną partię "Mam dość". Dodatkowo, napisała własną książkę i wstąpiła do wojska. Obecnie przygotowuje się do walki w Clout MMA. Tymczasem Łukasz Schreiber angażuje się w politykę, planując start w wyborach na prezydenta Bydgoszczy. W wywiadzie dla portalu metropoliabydgoska.pl, polityk ogłosił, że para zdecydowała o rozstaniu, co spotkało się z przeciwnym zdaniem Marianny.

W komentarzu na swoich mediach społecznościowych Marianna Schreiber wyraziła swoje zdziwienie i rozczarowanie decyzją męża. Zaznaczyła, że nie miała o tym pojęcia i skrytykowała fakt, że Łukasz Schreiber skomentował to publicznie przed udzieleniem informacji żonie.

„Szkoda, że mój mąż postanowił nasze życie intymne skomentować przez gazety – nie jest to chyba najlepsza decyzja w jego życiu. Nie znalazł czasu, by powiedzieć mi to w twarz. Rozumiem, że to presja związana z wyborami. Ja żadnej decyzji nie podjęłam” - skomentowała Marianna.

Dodatkowo, wyjaśniła, że już kilka lat temu zdawała sobie sprawę, że mąż wybrał karierę polityczną nad rodzinę, ale starała się to akceptować. Skrytykowała również publiczne skomentowanie sprawy przez Łukasza, wskazując, że mogłaby o tym dowiedzieć się w bardziej prywatny sposób, z szacunkiem dla ich dziecka.

Na to wszystko Łukasz Schreiber zareagował, życząc żonie wszystkiego najlepszego i akceptując jej stanowisko. Sprawa ta budzi emocje i komentarze wśród internautów, a przyszłość małżeństwa Schreiberów pozostaje niepewna.

To też może cię zainteresować: Tadeusz Rydzyk ma kolejne wielkie problemy. Co się stało tym razem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tajemnice małżeństwa Agnieszki Chylińskiej. Cała prawda wyszła na jaw