Weronika od najmłodszych lat była wychowywana przez babcię. Pojechała do miasta, żeby zdobyć wykształcenie. Niestety w głowie nie była jej nauka, przez co usunęli ją z listy studentów i kazali opuścić pokój w akademiku. Poznała mężczyznę i zaszła w ciążę. On przestraszył się odpowiedzialności i uciekł. Musiała wrócić do domu.

Kobieta/YouTube @Ploteczki
Kobieta/YouTube @Ploteczki
Kobieta/YouTube @Ploteczki

Dziecko się urodziło, ale Weronika nie zamierzała z nią siedzieć w domu. Zostawiła małą swojej matce i wróciła do miasta. Obiecała, że niebawem zabierze córeczkę do siebie. Pojawiła się po 6 latach z nowym mężem. W końcu kobieta znalazła tego, którego szukała od lat.Mężczyzna był przystojny, atrakcyjny i co najważniejsze bogaty.

Ze swoimi finansami Weronika nie musiała sobie niczego odmawiać.

„Przywieźliśmy tu do szkoły mundurek dla małej i trochę rzeczy.

Pozwól jej pomieszkać z tobą trochę dłużej. Dareko nie jest jeszcze gotowy na przyjęcie cudzego dziecka” – powiedziała.

Ani matka, ani córka nie widziały już Weroniki przez długi czas. Lata mijały.

Wiola mieszkała z babcią. Pomimo dużej różnicy wieku były wiernymi przyjaciółkami. Latem chodziły razem na jagody i grzyby. Babcia nauczyła wnuczkę gotować. Po szkole dziewczyna wiedziała na pewno, że zostanie kucharzem. Babci to nie przeszkadzało, bo smakowały jej dania ukochanej wnuczki.

Udało jej się znaleźć pracę jako pomoc kucharza w jednej z lokalnych restauracji. Tam poznała Mikołaja, który był barmanem. Jej babcia postanowiła jechać do siostry i tam zamieszkać. Zostawiła młodym pieniądze ze sprzedaży swojego gospodarstwa. Kupili mieszkanie, a potem wymienili je na większe, planując powiększenie rodziny.

Nadal pracowali w tej samej restauracji. Tylko Wiola była teraz szefem kuchni. Przez te wszystkie lata Wiola nie miała kontaktu z matką. Wiedziała, że dobrze się ustawiła. Miała dom i pieniądze. Wyjeżdżała na wakacje do zagranicznych kurortów. Kiedy zmarł jej mąż, znalazła sobie młodego kochanka. Niestety miłość przyniosła jej straty. Straciła kochanka i mieszkanie, które mu zapisała.

Niespodziewanie matka Wioli stanęła w drzwiach, co ją samą zaszokowało. Weronika poprosiła córkę, żeby mogła się u niej zatrzymać, ale ta się nie zgodziła. Matka zaczęła na nią pomstować, nazywając ją niewdzięczną.

„Zostanę tu. Mam swój udział tym mieszkaniu. Jestem jedyną córką mojej matki, a to mieszkanie kupiłaś z jej pieniędzy”.

Kobiety/YouTube @Ekstra News
Kobiety/YouTube @Ekstra News
Kobiety/YouTube @Ekstra News

Wiola dała matce klucze do starego domu babci. „Proszę to klucze do domu babci. Twoje dziedzictwo. Ja nie jestem ci nic winna. Zamieniłaś mnie na wygodne życie, więc cię nie potrzebuję”.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Mężczyzna był pewny, że najbliżsi zapomnieli o jego 60. urodzinach. Nie miał pojęcia, co czekało na niego w domu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W czwartą rocznicę odejścia Pawła Królikowskiego w miejscu spoczynku aktora pojawili się niespodziewani goście. Artystę odwiedziły istne tłumy

O tym się mówi: W sieci pojawił się film sugerujący, że Mateusz Murański może jednak żyć. Narzeczona komentuje doniesienia