Anna miała dziewiętnaście lat, kiedy zaszła w ciążę. Rodzice odmówili wsparcia młodym. Dziewczynę utrzymywała jedynie siostra ojca. Miała czterdzieści lat, urodziła kilkoro dzieci i całe życie pracowała. Ania zaczęła z nią mieszkać. Kiedy Staś, mąż Ani, został zdemobilizowany, ich córka miała już rok. W czasie służby wojskowej matka Stasia nigdy nie odwiedziła wnuczki.

Para/YouTube @Czas na historię
Para/YouTube @Czas na historię
Para/YouTube @Czas na historię

Ojciec i matka Ani odwiedzili ich tylko dwa razy. Jej chłopak dostał pracę jako mechanik w warsztacie samochodowym. Młoda rodzina nadal mieszkała z ciotką. Ich córka poszła do przedszkola i Ania mogła też iść do pracy. Wkrótce ciocia musiała przeprowadzić się do innego regionu, wystawiła mieszkanie na sprzedaż, a Ania i Staś wynajęli mieszkanie dla siebie.

Kiedy zmarła babcia Staszka. Chłopak poprosił matkę, żeby oddała mu mieszkanie, ale ona postanowiła je sprzedać, więc odmówiła synowi. Matka Ani również okazała się nie lepsza od teściowej. Mąż opuścił ją kilka lat temu, a ona została z trzypokojowym mieszkanie, ale nawet nie pomyślała, żeby pozwolić córce i jej rodzinie mieszkać z nią.

Lata minęły. Staś i Ania mają własne mieszkanie, dla każdego samochód, najstarsza córka będzie uczyć się teraz w ósmej klasie, a najmłodsza w trzeciej. Stać ich na coroczne wyjazdy do kurortów i na niczym nie oszczędzają.

Matka Ani została zwolniona z pracy, matka Stasia przeszła na emeryturę. Obie zwróciły się o pomoc do swoich dzieci. Obydwie prośby zostały zdecydowanie odrzucone. Jedyną osobą, której Staś i Ania zawsze są gotowi pomóc, jest ciocia Ani, która była przy nich, kiedy inni się odwrócili.

Rodzina/YouTube @PLOTECZKI
Rodzina/YouTube @PLOTECZKI
Rodzina/YouTube @PLOTECZKI

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Myślałam, że jeden z moich synów nie przeżył porodu. Po latach poznałam prawdę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w osttanich dniach: Joanna Opozda ma spore problemy zdrowotne. Aktorka ujawniła, że wszystko rozwinęło się tuż po narodzinach syna. Operacja nie przyniosła rezultatów

O tym się mówi: Joanna Koroniewska po latach postawiła sprawę jasno. Aktorka postanowiła zdradzić, dlaczego nie pokazuje dzieci w Internecie. Powód jest kluczowy