W ostatnich tygodniach Polskiej telewizji towarzyszyły burzliwe zmiany, zwłaszcza w kontekście reorganizacji programu "Pytanie na śniadanie". Wielu widzów zasmuciła decyzja o pożegnaniu z programem ulubionych prezenterów, w tym Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy od lat byli stałym elementem porannego show. Jednakże, obawy fanów okazały się nieuzasadnione, gdyż para nie tylko dobrze radzi sobie po odejściu z programu, ale również cieszy się pełnią życia.

Decyzja producentki Kingi Burzyńskiej o zmianie całego składu prezenterów spotkała się z mieszanymi reakcjami widzów. Cichopek i Kurzajewski, choć przez wielu uważani byli za pewniaków do utrzymania posady, również zostali objęci decyzją o zwolnieniach. To spowodowało niepokój wśród ich fanów, którzy zaczęli się martwić o przyszłość telewizyjną pary, informuje Pomponik.

Jednak podczas specjalnej transmisji na żywo z Rzymu, Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zapewniają swoich wielbicieli, że nie mają powodów do narzekań. Przeciwnie, cieszą się z większej ilości wolnego czasu i nowych możliwości. Oboje podkreślają, że nie muszą obecnie martwić się o finanse, a nawet stać ich na podróże zagraniczne, takie jak ta do Włoch.

W rozmowie na Instagramie Kasia zdradziła, że oprócz udziału w "Pytaniu na śniadanie", zajmuje się wieloma projektami, w tym popularnym serialem "M jak Miłość". Ponadto, utrzymuje aktywność na Instagramie, gdzie cieszy się dużym zainteresowaniem komercyjnych zleceń. Maciej Kurzajewski natomiast przypomina, że nadal pozostaje pracownikiem TVP, gdzie angażuje się w sprawy sportowe.

Obydwoje prezenterów zaznaczają, że mają przed sobą duże projekty, takie jak Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, Igrzyska Olimpijskie czy Tour de Pologne. Podkreślają, że nadchodzące miesiące będą obfitować w fascynujące wydarzenia, a dla nich to czas intensywnej pracy i realizacji pasji.

Tym samym, pożegnanie z "Pytaniem na śniadanie" stało się dla Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego otwarciem nowego rozdziału w ich karierze. Para nie tylko radzi sobie doskonale po zmianach, ale także przekonuje, że pełniący ich życiowy etap przynosi im nowe, ekscytujące wyzwania i projekty.

To też może cię zainteresować: Ostatnie pożegnanie Tomasza Komendy będzie miało wyjątkowy charakter. Uroczystość będzie pozbawiona obecności ważnej osoby

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przerażające wieści. Czy to koniec trzynastej i czternastej emerytury