Anna zawsze gotowała na kilka dni, ale za każdym razem, wracając z pracy, zastawała puste garnki i patelnie. Nikt ich nawet nie umył, a w zlewie leżała góra naczyń. Dziś, kiedy wróciła do domu z pracy, znów powtórzyło się to samo.

Wróciła późno z pracy. Dziś mieli masę roboty. Nie spieszyła się jednak do domu, bo wiedziała, że ​​w jest obiad, nie trzeba nic przygotowywać, można zostać. Niestety w domu przeżyła rozczarowanie, gdy tylko otworzyła lodówkę. Dziewczyna zmęczona poszła do pokoju, w którym jej mąż oglądał telewizję.

Kobieta/YouTube @Ploteczki
Kobieta/YouTube @Ploteczki
Kobieta/YouTube @Ploteczki

„Gdzie jest jedzenie? Ugotowałam ogromny garnek barszczu, kotletów i makaronu. Gdzie to wszystko jest?” – zapytała męża.

„Zjadłem. Byłem głodny!” – powiedział.

Ania poszła do kuchni, nie kryjąc oburzenia. Nie, nie ma nic przeciwko jedzeniu, ale czy można jeść takie porcje w jeden dzień? Tam było naprawdę dużo jedzenia. Zrezygnowana Anna zrobiła kanapkę, wypiła herbatę, wzięła prysznic i poszła spać.

Następnego ranka dziewczynka nie czuła się dobrze. Igor pojechał do brata, który potrzebował pomocy przy przenoszeniu mebli. Anna zadzwoniła do swojej pracy i poprosiła o możliwość pracy zdalnej. Następnie poszła do kuchni, zrobiła zupę, ponownie usmażyła kotlet i upiekła ciasto. Podczas lunchu bolała ją głowa, wzięła tabletkę i postanowiła się zdrzemnąć.

Annę obudziło brzęk naczyń w kuchni. Pierwsza myśl była taka, że ​​spała tak długo, że jej mąż zdążył wrócić. Ale usłyszała kobiecy głos, który nucił sobie wesołą piosenkę. Szybko zdała sobie sprawę, że słyszy siostrę męża. Co ona tu robi?!

Anna podeszła do drzwi kuchni i zobaczyła, że ​​Lena spokojnie nalewa zupę do słoików, a w jej pojemnikach są już wszystkie kotlety.

„Bardzo interesujące! Pierwsze pytanie, jak dostałeś się do mojego mieszkania? Po drugie, co tu robisz?” – powiedziała Anna.

Lena podskoczyła ze zdziwienia. Zdecydowanie nie spodziewała się, że zastanie w domu żonę brata. Powiedziała, że ​​klucze dał jej Igor. Teraz wyjaśniło się, dlaczego z lodówki znikało całe jedzenie! Miała dość. Rodzina męża postanowiła żyć na jej koszt!

„Połóż klucze na stole i wyjdź! Teraz!” – powiedziała Anna.

„Mój brat dał mi ten klucz, więc jemu go oddam” – powiedziała buntowniczo Lena.

„Przypominam ci, że to moje mieszkanie! Mam wezwać policję?”

„Skąpa baba. Muszę powiedzieć mojemu bratu, żeby znalazł sobie inną żoną. Zdecydowanie nie pasujesz ani do niego, ani do naszej rodziny” – powiedziała jadowicie.

„Myślę, że to świetna rada. Niech twój brat zacznie szukać sobie innej”.

Gdy tylko drzwi zamknęły się za nieproszonym gościem, oczy Anny zaszły łzami. Jakie to było smutne! Robiła wszystko dla męża, zarabiała pieniądze, a on tak ją traktował! Gdy tylko łzy wyschły, dziewczyna poszła po rzeczy męża i spakowała je do walizki.

Kobieta/YouTube @Niesamowite historie
Kobieta/YouTube @Niesamowite historie
Kobieta/YouTube @Niesamowite historie

Nie czekała na powrót męża, zwolniła taksówkę i pojechała do jego rodziców. Wracając do domu, zadzwoniła do Igora i powiedziała mu, żeby nie wracał do jej domu, bo on już tam nie mieszka. Rozłączyła się, gdy jej mąż zaczął krzyczeć, że będzie żałować tego, co mu zrobiła.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Syn oddał ojca do domu starców. Ojciec postanowił mu się za to odpłacić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Do Telewizji Polskiej wraca kultowy program oglądany przez miliony. Nie było go na antenie przez 6 lat. Marek Czyż czekał na to od powrotu do TVP

O tym się mówi: Smutne wieści napłynęły do mediów. Nie ma już wśród nas niezapomnianego polskiego żeglarza. Odszedł podczas rejsu na Martynice. Miał tylko 66 lat