Przeszło pół roku temu rodzina Rubików zdecydowała się na wielką zmianę, przenosząc się do słonecznego Miami, realizując tym samym swój "amerykański sen". Agata Rubik regularnie dzieliła się radosnymi momentami z tego bajkowego życia na swoim Instagramie, prezentując apetyczne dania, wesołe chwile na plaży oraz wspólne przeżycia z córkami.

Jednak ostatnio coś zmieniło się w ich spokojnej idylli. Dramatyczny wypadek, który miał miejsce na wyspie Key Biscayne, gdzie rodzina mieszka, dotknął również Rubików. Kobieta w wieku 66 lat, poruszająca się na rowerze, zderzyła się z 12-letnim chłopcem, który kierował rowerem elektrycznym. Chłopiec miał na szczęście kask i wyszedł zdarzenia bez poważnych obrażeń, natomiast niestety, życia kobiety nie udało się uratować.

Agata Rubik szybko poinformowała opinię publiczną o tragedii, podkreślając, że chłopiec nosił kask, co mogło zminimalizować skutki zdarzenia. Władze lokalne podjęły radykalne środki w celu zapobieżenia podobnym tragediom. Wprowadzono zakaz używania elektrycznych rowerów i hulajnóg na wyspie Key Biscayne, obowiązujący przez 60 dni.

Rubikowie, dbając o bezpieczeństwo swoich córek, już zadziałali. Sprowadzili rower z Polski, aby umożliwić dziewczynkom dojazd do szkoły. Choć dramatyczny wypadek wstrząsnął mieszkańcami wyspy, Rubikowie starają się dostosować do nowej rzeczywistości i zapewnić swoim córkom bezpieczne warunki do nauki. Ich codzienne życie w słonecznym Miami stało się jednocześnie miejscem przeżycia radości i zmagania się z nieoczekiwanymi wyzwaniami.

Jak informował portal "Życie News": Cała Polska żyje aferą z zatrutym mięsem z jednego z targowisk. Wiadomo już, co o sprawie myślą mieszkańcy Nowej Dęby. Sprzedawcy mówią jednym głosem

Przypomnij sobie: Do Telewizji Polskiej wraca kultowy program oglądany przez miliony. Nie było go na antenie przez 6 lat. Marek Czyż czekał na to od powrotu do TVP