Zenek Martyniuk, gwiazdor disco polo, zazwyczaj zachowuje prywatność, ale niedawno pojawiły się informacje na temat nieznanej postaci w jego życiu - siostry. Warto przyjrzeć się bliżej tej tajemniczej części rodziny Martyniuków.

Choć Zenek Martyniuk często dzieli się fragmentami swojego życia rodzinengo, to jego siostra pozostawała do tej pory w cieniu. Ostatnio jednak publiczność miała okazję dowiedzieć się więcej o tej niezwykłej rodzinie, informuje Super Express.

Zenek Martyniuk wraz z żoną prowadzi luksusowe życie, ale ich syn Daniel Martyniuk często dostarcza im zmartwień swoimi wybrykami. Ostatnio młody Martyniuk znów wszedł w kłopoty podczas sylwestrowej nocy, co tylko potwierdza trudności wychowawcze, z jakimi zmaga się para.

Niedawno program "Sprawa dla reportera" postanowił przyjrzeć się życiu matki Zenka Martyniuka, pani Teresy Martyniuk. Okazało się, że mieszka ona w skromnych warunkach, kontrastujących z przepychem domu jej syna. Mimo to, kobieta czuje się tam szczęśliwa, a jej skromność zdumiewa.

To jednak siostra Zenka Martyniuka, Wioletta Martyniuk, ujawniła pewną prawdę o ich matce. Pani Teresa Martyniuk, pomimo wieku bliskiego 70 lat, nadal pracuje, a ostatnio zajmowała się pracą w zlewni mleka. Wioletta ujawniła, że nie chodzi tu tylko o pieniądze, ale przede wszystkim o zajęcie dla matki, która nie potrafi usiedzieć w miejscu po całym życiu ciężkiej pracy.

W 2020 roku pani Teresa przeszła zawał, a wtedy pomoc córki okazała się nieoceniona. Wioletta, żyjąca z dala od blasku fleszy, wspiera matkę i przyczynia się do jej codziennego życia.

Rodzina Martyniuków jest zaskakująca nie tylko pod względem sukcesów Zenka w muzyce disco polo, ale także poprzez skromność i silne więzy rodzinne, które pomagają im pokonywać trudności życiowe.

Jak informował portal "Życie News":

Przypomnij sobie: