Nie jest tajemnicą, że Irena Santor wciąż zaliczana jest do największych gwiazd polskiej estrady, a przeboje dobiegającej 90-tki diwy wciąż pozostają w pamięci jej licznych wielbicieli w każdym wieku. Wielu do dziś wspomina jej unikatowe występy, niezapomniany głos i powalający na kolana uśmiech, którym urzekała miliony Polaków. Okazuje się, że ciesząca się do tej pory wręcz doskonałym zdrowiem Santor trafiła właśnie do szpitala. Co się dzieje z gwiazdą?

Jak informuje serwis Pomponik, wokalistka, która ma koncie takie evergreeny jak „Tych lat nie odda nikt” czy „Już nie ma dzikich plaż” i zdecydowała się na zakończenie koncertowania w 2021 roku ma spore problemy zdrowotne. 89-letnia gwiazda, która do tej pory nie narzekała na kondycję mierzy się z dość nieprzyjemnym schorzeniem, które właśnie mocno dało jej w kość.

Pilne wieści o Irenie Santor. Gwiazda polskiej estrady pilnie trafiła do szpitala. Do mediów wypłynęły informacje o stanie zdrowia znanej piosenkarki

Okazuje się, że Irena Santor zmaga się z kamieniami nerkowymi. Niestety, złogi w drogach moczowych doprowadziły znaną wokalistkę do dolegliwości bólowych i nie tylko. Kolki nerkowe nie pozwalały jej na normalne funkcjonowanie i konieczna okazała się być operacja. Zabieg usuwania kamieni został przeprowadzony w jednej z warszawskich klinik. Operacja był zaplanowana wcześniej i w tej chwili gwiazda powoli dochodzi do siebie.

Irena Santor po przejściu na artystyczną emeryturę była wielokrotnie pytana o zdrowie i zapewniała, że czuje się świetnie, jednak nie ma już tyle siły na kontynuowanie występów.

Ja już swoje wyśpiewałam. Teraz chcę usłyszeć, jak moje piosenki śpiewa młode pokolenie, a także interesuję się tym, co współczesne pokolenie ma w ogóle do zaproponowania w sztuce estradowej – wyjaśniała w rozmowie z "Super Expressem" uwielbiana wokalistka, cytowana przez Pomponik.

Jak informował portal "Życie News": SMUTNE WIEŚCI DLA FANÓW TEATRU I KINA. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS JEDNEGO Z NAJWYBITNIEJSZYCH POLSKICH AKTORÓW. ZAGRAŁ M.IN. W „KLANIE” CZY „M JAK MIŁOŚĆ”

Przypomnij sobie: DO DOMÓW MILIONÓW POLAKÓW JUŻ WKRÓTCE ZAPUKAJĄ KONTROLERZY. ROZPOCZĘŁA SIĘ WAŻNA AKCJA STRAŻNIKÓW MIEJSKICH. NA NIEKTÓRYCH CZEKAĆ BĘDĄ MANDATY

Portal "Życie News" pisał również: MAGDA GESSLER ZADZIWIŁA FANÓW SWOIM NOWYM WYGLĄDEM. WIELE OSÓB ZARZUCA JEJ, ŻE MOCNO PRZESADZIŁA Z UPIĘKSZANIEM. POSTANOWIŁA ODNIEŚĆ SIĘ DO ZARZUTÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PRACUJE OD PONAD DWÓCH DEKAD W „DZIEŃ DOBRY TVN”. ANDRZEJ POLAN POSTANOWIŁ FINALNIE UJAWNIĆ ZASKAKUJĄCĄ PRAWDĘ O WARUNKACH W ŚNIADANIÓWCE. MIAŁ DOŚĆ