Roxie Węgiel, 19-letnia gwiazda, która podbiła serca publiczności na Eurowizji Junior, szykuje się do kolejnego wielkiego wyzwania w polskim show-biznesie. Po udanych sukcesach muzycznych, młoda wokalistka postanowiła zmierzyć się z nową rolą – tańcem w renomowanym programie "Tańca z Gwiazdami". Jej obecność na wiosennej ramówce Polsatu już teraz staje się tematem numer jeden.

Od samego wejścia Roxie zaczęła przyciągać uwagę swoim niepowtarzalnym wdziękiem. W ponętnym stroju, podkreślającym długie nogi, wokalistka wzbudziła zachwyt i ciekawość widzów. Nie sposób było oderwać od niej wzroku, a to tylko przedsmak tego, co czeka fanów "Tańca z Gwiazdami" tej wiosny, informuje Pomponik.

Kultowy program powraca na antenę Polsatu po przerwie, a zapowiedzi sugerują, że będzie to prawdziwa sensacja. Lista uczestników jest imponująca, a wśród nich znajdziemy takie znane postaci jak Krzysztof Szczepaniak, Filip Chajzer, Maffashion, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Maciej Musiał, i oczywiście sama Roksana Węgiel.

Czy piękna piosenkarka stanie się jedną z faworytek do zdobycia Kryształowej Kuli? To pytanie, które z pewnością będzie nurtować fanów programu, którzy niebawem będą mogli kibicować swoim ulubieńcom podczas tańczenia po parkiecie.

Roxie już oficjalnie potwierdziła swoje uczestnictwo w show, pojawiając się na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Jej wybór kreacji – fioletowej sukienki i krótkiego białego żakietu, zestawionych z eleganckimi sandałkami na obcasie – wzbudził zachwyt. Jej stylizacja podkreślała nie tylko artystyczną duszę, ale również zgrabne nogi, co sprawiło, że stała się niekwestionowaną gwiazdą wieczoru.

Obok niej pojawił się także jej ukochany Kevin Mglej, co tylko dodatkowo podkreśliło atmosferę miłości i wsparcia. Roxie dodatkowo uświetniła imprezę swoim energetycznym występem, wykonując swój przebój "Miasto". Maciej Rock, prowadzący prezentację, zdradził również, że 19-latka wystąpi także w spocie promującym wiosenną ramówkę Polsatu.

W ten sposób Roxie Węgiel zaczyna nowy etap swojej kariery, zdobywając serca fanów nie tylko za pomocą niezapomnianych melodii, ale także tańcem i pozytywną energią na parkiecie. Oczekujemy z niecierpliwością na rozpoczęcie "Tańca z Gwiazdami" i kolejne emocjonujące występy tej utalentowanej artystki.

Jak informował portal "Życie News": Krzysztof Rutkowski ujawnił zaskakujące fakty dotyczące Madzi z Sosnowca. Od tych wydarzeń minęło 12 lat. O co Katarzyna W. miała do niego pretensje

Przypomnij sobie: Magdalena Ogórek nie ma dobrej passy. Dziennikarka straciła pracę w TVP po ośmiu latach. Właśnie mało brakowało, a zaliczyłaby ogromną wpadkę