Nie da się ukryć, że „Fakty” TVN stanowią jeden z najważniejszych serwisów informacyjnych w Polsce, a kolejne wydania programu oglądają codziennie miliony widzów. W takim przypadku nie można pozwolić sobie na wpadkę, gdyż czujne oko oglądających wypatrzy najdrobniejsze szczegóły. W sieci znalazł się filmik będący fragmentem jednego z ostatnim wydań programu informacyjnego. To, co zobaczyli na nim widzowie dosłownie zwaliło ich z nóg!

„Fakty” na antenie TVN możemy oglądać od 1997 roku, codziennie o godzinie 19:00 i od lat gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Oglądający śledzą nie tylko przedstawiane materiały, ale zwracają również uwagę na sposób prowadzenia programu, nierzadko dopatrując się wpadek i dziwnych sytuacji.

Po ostatnim wydaniu „Faktów” TVN oburzenie widzów sięgnęło zenitu. W sieci pojawiła się lawina ostrych komentarzy. Dopatrzono się „kreski” na stole

Do sieci trafił właśnie krótki fragment jednego z niedawnych wydań programu, na którym możemy zauważyć coś mocno niepokojącego. Jeden z internautów zdecydował się zamieścić w serwisie X (kiedyś Twitter) filmik z przybliżeniem na blat stołu prezenterskiego. Gdy internauci dostrzegli pewien element wpadli w oburzenie. Autor publikacji zasugerował bowiem, że na stole może się znajdować „kreska”, czyli substancje psychoaktywne.

Kreska na stole u dziennikarza TVN. Czy oni wszyscy tam ćpają, żeby być bardziej rozmownym? - napisał w sieci internauta.

Jedni uwierzyli autorowi publikacji, inni przekonywali, że nikt nie jest tak nierozważny, nawet jeśli zażywa takie substancje, a jeszcze inni wzięli dziennikarza w obronę przekonując, że biała kreska to jedynie zagięcie kartki papieru, które dało złudzenie optyczne.

Jak informował portal "Życie News": WIDZOWIE MAJĄ SERDECZNIE KOLEJNYCH WPADEK W „19:30”. KONIECZNA BYŁA REAKCJA ZE STRONY TELEWIZJI POLSKIEJ. W SERWISIE INFORMACYJNYM WPROWADZONO ZMIANY

Przypomnij sobie: POWRÓT JAROSŁAWA KRETA DO TVP PRZEOBRAZIŁ SIĘ W ZDUMIENIE WIDZÓW. PREZENTER POGODY ZROBIŁ NA WIZJI COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO. CO SIĘ STAŁO W „19:30”

Portal "Życie News" pisał również: KASIA CICHOPEK I MACIEJ KURZAJEWSKI MIERZĄ SIĘ Z NEGATYWNYMI KOMENTARZAMI. PARZE PREZENTERÓW „PYTANIA NA ŚNIADANIE” ZARZUCONO HIPOKRYZJĘ. O CO CHODZI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JOANNA KURSKA PODJĘŁA ZASKAKUJĄCE KROKI. ŻONA BYŁEGO PREZESA TVP ZDECYDOWAŁA SIĘ POZWAĆ DAWNEGO PRACODAWCĘ. WIADOMO, CO ZARZUCA TELEWIZJI POLSKIEJ