To potężne zaskoczenie dla wszystkich widzów „PnŚ”. Okazuje się, że kierownictwo TVP zdecydowało się na bardzo odważny krok – po wczorajszym odejściu Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wyszło na jaw, że z produkcją pożegnają się wszyscy dotychczasowi prowadzący! W porannym paśmie zostaną tylko jego nowe twarze!

Choć wiele osób spodziewało się tego, że „PnŚ” podobnie jak wiele innych programów dotkną znaczące zmiany to nikt nie przewidział tego, że dyrekcja Telewizji Polskiej sięgnie po aż tak drastyczne środki. Informacje na ten temat podał portal Wirtualne Media. Według nieoficjalnych wieści stacja chce dokonać całkowitej wymiany obsady gospodarzy śniadaniówki. Rewolucja kadrowa dotknie zatem również tych prezenterów, którzy się tego nie spodziewali!

Potężne zaskoczenie w „Pytaniu na Śniadanie”. Produkcja programu podjęła ostateczną decyzję. W śniadaniówce wyłącznie nowe twarze. Widzowie zdumieni

Kinga Dobrzyńska, nowa szefowa „PnŚ” w rozmowie z portalem zapewniła, że stacja stawia na nowe twarze i docelowo poranne pasmo ma prowadzić pięć par. Wiele wskazuje na to, że zmiany te będą kompletne i dotychczasowi prowadzący nie mają już czego szukać w „Pytaniu na Śniadanie”.

Docelowo będzie pięć par, które będą prowadziły program w tygodniu i jedna para - rotacyjnie co pięć tygodni - pojawi się w sobotę i niedzielę. Chciałabym, żeby to były stałe dni w tygodniu, aby zapewnić dobrą współpracę z wydawcami - wyjawiła Kinga Dobrzyńska, cytowana przez Pudelek.

Okazuje się, że nowa para zostanie przedstawiona widzom już w najbliższą sobotę, 27 stycznia. Mówi się, że jedną z gospodyń programu ma być Katarzyna Dowbor. Natomiast Izabella Krzan miała otrzymać propozycję ze strony konkurencji. Co stanie się z Tomaszem Kammelem i Robertem Koszuckim? Przekonamy się wkrótce.

Jak informował portal "Życie News": WIDZOWIE MAJĄ SERDECZNIE KOLEJNYCH WPADEK W „19:30”. KONIECZNA BYŁA REAKCJA ZE STRONY TELEWIZJI POLSKIEJ. W SERWISIE INFORMACYJNYM WPROWADZONO ZMIANY

Przypomnij sobie: POWRÓT JAROSŁAWA KRETA DO TVP PRZEOBRAZIŁ SIĘ W ZDUMIENIE WIDZÓW. PREZENTER POGODY ZROBIŁ NA WIZJI COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO. CO SIĘ STAŁO W „19:30”

Portal "Życie News" pisał również: KASIA CICHOPEK I MACIEJ KURZAJEWSKI MIERZĄ SIĘ Z NEGATYWNYMI KOMENTARZAMI. PARZE PREZENTERÓW „PYTANIA NA ŚNIADANIE” ZARZUCONO HIPOKRYZJĘ. O CO CHODZI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JOANNA KURSKA PODJĘŁA ZASKAKUJĄCE KROKI. ŻONA BYŁEGO PREZESA TVP ZDECYDOWAŁA SIĘ POZWAĆ DAWNEGO PRACODAWCĘ. WIADOMO, CO ZARZUCA TELEWIZJI POLSKIEJ