Świat show-biznesu zawsze był areną intensywnych emocji, jednak ostatnia afera, w której zamieszana jest Beata Kawka, przeszła wszelkie granice. Skandal wybuchł na tle jubileuszu Wiktora Zborowskiego, uchodzącego za wzór rodziny i artysty. Beata Kawka postanowiła skompromitować aktora, sugerując publicznie, że gwiazdor zdradza swoją żonę, Marię Winiarską, nie tylko przed laty, ale również obecnie. Kontaktowaliśmy się z aktorami, aby poznać ich stanowiska w tej kontrowersyjnej sprawie.

Wydarzenie miało miejsce 19 stycznia w Teatrze 6. Piętro, gdzie odbył się jubileuszowy wieczór z koncertem Wiktora Zborowskiego z okazji 50-lecia jego pracy scenicznej, zatytułowany "Wiktor Zborowski. Jubileusz". Rodzina jubilata, a także wiele znanych twarzy ze świata show-biznesu, bawiło się podczas tego wyjątkowego wydarzenia, informuje Super Express.

Ewa Telega, obecna na imprezie, podzieliła się swoim zachwytem z tego wieczoru na swoim Facebooku, określając Wiktora Zborowskiego jako wspaniałego artystę, człowieka i przyjaciela zwierząt. Wśród pozytywnych komentarzy pojawił się jednak wpis Beaty Kawki, która oskarżyła Zborowskiego o zdrady i "łajzy na młode aktorki".

Beata Kawka, nieobecna na jubileuszu, nie skomentowała swojego kontrowersyjnego wpisu w rozmowie z "Super Expressem", tylko krótko oznajmiła, że nie zamierza tego komentować. Jej publiczne oskarżenia zdają się rzucać cień na dotychczas nieskazitelny wizerunek Wiktora Zborowskiego, który uważany był za wzór męża, ojca i dziadka.

Zapytany o komentarz do ataku Kawkowej, Wiktora Zborowski był zaskoczony i zdziwiony. Aktor stwierdził, że nie widział wpisu, nie czuje się dotknięty i nie chce tego komentować. Wspomniał także, że z Beatą Kawką zna się jedynie ze środowiska, ale nigdy nie byli szczególnie blisko.

To kolejna afera w show-biznesie, która zdaje się podsycać plotki i spekulacje. Czy oskarżenia Beaty Kawki są prawdziwe, czy może to tylko kolejny epizod medialnej sensacji? Warto śledzić rozwój wydarzeń i reakcje zainteresowanych stron, aby poznać prawdę w tej kontrowersyjnej sprawie.

To też może cię zainteresować: Joanna Kurska nie zostawia suchej nitki na Telewizji Polskiej po wielkich zmianach. Najmocniej oberwało się „Pytaniu na Śniadanie”. Padły ostre słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sylwia Peretti przechodzi trudne chwile. Wzruszające słowa o jej mężu