Być może mnie za to potępicie, ale zdecydowałam się wybaczyć mojemu mężowi zdradę. Może stwierdzenie, że mu wybaczyłam, jest stwierdzeniem na wyrost. Próbowałam to zrobić. Kiedy mnie zdradził, uznała, że nie będę nikogo szukała, bo lepiej być samotnym niż być z byle kim.

Pewnego dnia pojawił się mój mąż, skruszony, błagający o przebaczenie. Zaczął snuć plany i obietnice na przyszłość.

„Od teraz będziesz żyła jak królowa! Całe życie będę cię nosił na rękach, tylko mi wybacz” – mówił.

Kobieta i mężczyzna/YouTube @Beksy
Kobieta i mężczyzna/YouTube @Beksy
Kobieta i mężczyzna/YouTube @Beksy

Dałam się skusić jego pięknym słowom i uległam. W końcu kiedyś go kochałam. Oczywiście miałam wątpliwości, ale zdecydowałam się dać mężowi jeszcze jedną szansę. Pierwsze dwa dni były znośne. Muszę jednak przyznać, że po zdradzie zaczęłam zupełnie inaczej patrzeć na mojego męża. Czułam się, jakbym miała do czynienia z kimś obcym.

Trzeciego dnia zaczęłam odczuwać coraz większą frustrację i irytację. Denerwowało mnie pochlapane lustro w łazience, piętrzące się przy łóżku skarpetki. Kiedyś te zachowania mi nie przeszkadzały. Teraz nie mogłam ich znieść.

Wytarłam lustro, wrzuciłam skarpety do prania. Zrobiłam to bez słowa skargi. Po tygodniu mój mąż zaczął narzekać, że za dużo czasu spędzam z przyjaciółkami, a przecież mogłabym zająć się upieczeniem dla niego czegoś dobrego.

„Mogłeś sama coś przygotować, w końcu cały dzień leżałeś na kanapie z brzuchem do góry!” – pomyślałam, ale nie śmiałam wypowiedzieć tych słów na głos. Postanowiłam wszystko przemilczeć. Jednak 9 dnia naszego ponownego wspólnego życia stało się coś, czego nie byłam już w sanie zignorować.

Kobieta i mężczyzna/YouTube @Czas na historie
Kobieta i mężczyzna/YouTube @Czas na historie
Kobieta i mężczyzna/YouTube @Czas na historię

Mój mąż stwierdził, że wydaję za dużo pieniędzy na „bzdury”, bez których mogłabym się obejść. Stwierdził, że jego samochód jest stary i trzeba go wymienić. Po tych słowach wprost zaczęłam skakać z radości, bo miałam wreszcie pretekst, żeby pozbyć się mojego męża z domu. To była najszczęśliwsza chwila w moim życiu.

To też może cię zainteresować: Magda Gessler znowu zaskakuje. Ceny na jej pączki przeprawiają o zawrót głowy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tajemniczy mąż Klaudii Carlos. Wyszło na jaw, kim jest ukochany nowej prowadzącej "Pytania na Śniadanie"

O tym się mówi: Powrót Jarosława Kreta do TVP przeobraził się w zdumienie widzów. Prezenter pogody zrobił na wizji coś nieprawdopodobnego. Co się stało w „19:30”