Brytyjska Księżna Kate, żona księcia Williama, znana ze swojej elegancji i urody, wczoraj trafiła do szpitala, gdzie przeszła planowaną operację jamy brzusznej. Informacja ta wstrząsnęła fanami pary królewskiej, zwłaszcza że oficjalne oświadczenie Pałacu Kensington podkreśla powagę sytuacji zdrowotnej księżnej. Co takiego stało się z ukochaną Księżną, że konieczna była interwencja chirurgiczna?

Oświadczenie Pałacu Kensington, opublikowane 17 stycznia 2024 roku, rzuciło światło na nieznane dotąd problemy zdrowotne 42-letniej księżnej. Mimo iż szczegóły operacji nie zostały ujawnione, wiadomo, że dotyczyła ona problemów z brzuchem. Księżna Kate pozostanie w szpitalu przez okres 10 do 14 dni, a rehabilitacja potrwa do kwietnia. Zaskakujące jest również odwołanie wszystkich planowanych spotkań z księżną do Wielkanocy, co zdaje się wskazywać na powagę sytuacji, informuje Pomponik.

Oficjalne oświadczenie Pałacu Kensington brzmi: "Jej Królewska Wysokość Księżna Walii została wczoraj przyjęta do szpitala w celu planowanej operacji jamy brzusznej. Operacja zakończyła się sukcesem i oczekuje się, że pozostanie w szpitalu przez dziesięć do czternastu dni, zanim wróci do domu, aby kontynuować rehabilitację. Zgodnie z zaleceniami lekarskimi księżna prawdopodobnie nie wróci do obowiązków publicznych przed Wielkanocą".

Najbardziej intrygujące w całej sprawie jest jednak milczenie co do przyczyny operacji. Księżna Kate, znana z zaciekle strzeżenia prywatności swojej rodziny, postanowiła nie ujawniać szczegółów dotyczących swoich problemów zdrowotnych. Oświadczenie Pałacu podkreśla to stanowisko, informując, że "Księżna Walii docenia zainteresowanie, jakie wzbudzi to oświadczenie. Ma nadzieję, że opinia publiczna zrozumie jej pragnienie zachowania jak największej normalności dla swoich dzieci oraz jej życzenie, aby jej osobiste informacje medyczne pozostały prywatne".

Pomimo tajemniczej aury otaczającej operację, Księżna Kate wyraziła swoje przeprosiny za konieczność odłożenia swoich obowiązków. Oświadczenie kończy się słowami: "Księżna Walii pragnie przeprosić wszystkie zainteresowane osoby za to, że musi przełożyć swoje nadchodzące obowiązki".

Świat stoi z zaniepokojeniem i ciekawością, próbując zgadnąć, co takiego skrywa się za kulisami życia księżnej Kate. Jedno jest pewne - tajemnicza operacja wzbudziła ogromne zainteresowanie i troskę fanów pary królewskiej na całym świecie. Oczekujemy dalszych informacji od Pałacu Kensington dotyczących zdrowia ukochanej księżnej.

Jak informował portal "Życie News": Dobra wiadomość dla milionów Polaków. Po latach starań ma wzrosnąć ważne świadczenie, które może otrzymać każdy. Jest deklaracja koalicji rządzącej

Przypomnij sobie: Z życia wzięte. Synowa kazała się jej spakować. Wiedziała, że zabiera ją do domu opieki, no bo gdzie indziej