Prawdziwa historia nieślubnego syna Pawła Królikowskiego wychodzi na jaw, a plotki, które krążyły od pewnego czasu, zostały oficjalnie potwierdzone. Aktor, który zdobył ogromną popularność rolą Kusy'ego w "Ranczo", miał nieślubnego syna o imieniu Maciej. Choć wieści o tym krążyły od pewnego czasu, to dopiero teraz ujrzały światło dzienne.

Paweł Królikowski, zmarły w lutym 2020 roku po długiej walce z guzem mózgu, pozostawił po sobie piątkę dzieci związanych z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Jednak informacje o nieślubnym synu pojawiły się wcześniej, budząc zainteresowanie mediów.

Według informacji "Show News", Paweł Królikowski poznał matkę swojego nieślubnego syna w latach 90., kiedy była nastolatką. Ich losy ponownie się skrzyżowały, gdy kobieta była już studentką. Chociaż związek miał swoje piękne chwile, to ostatecznie nie przetrwał, a zraniony aktor wrócił do swojej żony, która wybaczyła mu zdradę.

Mimo zakończenia romansu, Paweł Królikowski utrzymywał dobre relacje zarówno z matką, jak i z nieślubnym synem Maciejem. Młody mężczyzna nie tylko poznał swoich rodzeństwo, ale także uczestniczył w uroczystości pogrzebowej aktora. Warto podkreślić, że sekret ten był dobrze strzeżony, a nawet Joanna Kurowska, znajoma rodziny, zdawała się być zaskoczona.

Nieślubny syn Pawła Królikowskiego, Maciej, nie jest postacią publiczną, ale stał się częścią życia rodziny Królikowskich. Zaskakująco, Małgorzata Ostrowska-Królikowska traktuje go jak pełnoprawnego członka rodziny, zgodnie z jej słowami:

"Tak, potwierdzam. Nie będę komentować sprawy z szacunku do syna Pawła, ponieważ nie jest to osoba publiczna, a temat dotyczy spraw osobistych. Ponadto jest to człowiek dorosły, wobec czego nie będę odnosić się do tematu. Maciek jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny" - powiedziała aktorka.

Niewątpliwie ta rodzinna historia skrywa wiele emocji i tajemnic. Mimo różnych wyzwań, Małgorzata Ostrowska-Królikowska utrzymuje stały kontakt z Maciejem. Plotki o nieślubnym synu Pawła Królikowskiego nabierają nowego kontekstu, rzucając światło na akceptację i szacunek w tej unikalnej rodzinie.

Jak informował portal "Życie News": Z życia wzięte. Synowa kazała się jej spakować. Wiedziała, że zabiera ją do domu opieki, no bo gdzie indziej

Przypomnij sobie: Joanna Koroniewska zrezygnowała z popularnej wśród kobiet aktywności. Aktorka powiedziała dość, mimo wystawienia na negatywne komentarze. O co chodzi