Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, para znanego i lubianego duetu telewizyjnego, postanowili podzielić się świąteczną atmosferą i życzeniami ze swoimi fanami. Romantyczne zdjęcie opublikowane na Instagramie, na którym para uśmiecha się do siebie, stanowiło jedynie wstęp do nietypowej historii świątecznej rozłąki i niespodziewanych zwrotów losu.

Po intensywnym okresie pracy w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracowali nad koncertami dla Polonii, Kasia i Marcin wrócili do kraju tuż przed samymi świętami Bożego Narodzenia. Aktorkę na lotnisku powitała córka Helena wraz z jej tatą. Na zdjęciach nie było widać Macieja, co wzbudziło spekulacje, że może nie przyleciał tym samym samolotem.

Na szczęście okazało się, że to tylko chwilowa rozłąka, a para spędziła wyjątkowy czas Bożego Narodzenia razem. Ich oficjalny wpis na Instagramie, zamieszczony pod romantycznym zdjęciem, zawierał życzenia dla fanów:

"Niech te Święta przyniosą Wam radość, spokój i miłość, niech będą pełne ciepła i wzajemnej życzliwości. Życzymy Wam, abyście spędzili ten czas w gronie najbliższych, otoczeni miłością i zrozumieniem. Niech każdy dzień Świąt będzie pełen uśmiechu, radości i niezapomnianych chwil. Niech nasze serca będą pełne życzliwości i gotowości do dzielenia się z innymi. Cieszcie się każdą chwilą spędzoną z bliskimi, doceniajcie drobne rzeczy i dajcie sobie odrobinę spokoju i odpoczynku" - życzyli Kasia i Marcin.

Ich wpis wywołał poruszenie w komentarzach, gdzie fani dziękowali za życzenia i wyrażali zachwyt nad miłością pary. Jednakże, jak donosi "Na Żywo", święta Cichopek i Kurzajewskiego nie potoczyły się zgodnie z planem. Rodzina Kurzajewskiego rozsiana po świecie miała nie pojawić się na wspólnym świątecznym stole.

Choć decyzje siostry Maćka i innych bliskich spowodowały smutek, para postanowiła zorganizować święta dla dzieci Kasi. Maciej, w rozmowie z dziennik.pl, zapewnił, że mimo tego smutku spędzą święta w gronie rodziny i docenią każdą chwilę. Życzenia pary zdają się nabierać głębszego znaczenia w kontekście tych niespodziewanych wydarzeń, ukazując, że miłość i zrozumienie są kluczowe, nawet w trudnych chwilach.

To też może cię zainteresować: Roksana Węgiel pokazała niezwykłe zdjęcie. Czy jej miłość z Kevinem Mglejem kwitnie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Od odejścia Emiliana Kamińskiego minął rok. Fanom aktora wciąż trudno pogodzić się ze stratą. Wyszło na jaw, jak wyglądały jego ostatnie tygodnie