Tegoroczne święta Bożego Narodzenia nie okazują się być pełne radości dla znanego dziennikarza Tomasza Lisa. W serii trudnych wydarzeń, musi teraz stawić czoła nie tylko sezonowym zimowym zakażeniom, ale także brutalnej walki z koronawirusem.

Sezon zimowy, pełen uroku, niestety przyniósł ze sobą niechcianego gościa - chorobę. Tomasz Lis, wybitny dziennikarz i publicysta, który zazwyczaj angażuje się w tematy polityczne, zaskoczył swoich fanów smutnym ogłoszeniem na mediach społecznościowych. W te święta, zamiast spokoju, znalazł się w konfrontacji z Covid-19.

"Dostałem pod choinkę Covid. Tym bardziej życzę wszystkim zdrowych, radosnych i niezapomnianych świąt" - napisał były redaktor naczelny tygodnika "Newsweek Polska" na portalu "X".

Mimo przeżywanej trudności, Lis nie stracił swojego charakterystycznego optymizmu. Współczując sobie nawzajem, ludzie życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia i spokojnych chwil w okresie świątecznym. Jego życzenia zdrowia dla innych pomimo własnej trudnej sytuacji zyskały uznanie.

Święta Bożego Narodzenia dla Tomasza Lisa stają się teraz nie tylko czasem refleksji i odpoczynku, ale także okazją do dzielenia się swoją historią walki z wirusem, przypominając nam wszystkim, jak kruche i nieprzewidywalne są te chwile świąteczne.

To też może cię zainteresować: Coraz głośniej mówi się o powrocie Magdy Mołek na Woronicza. Czy znaną dziennikarkę znów będzie można oglądać na antenie TVP. Wydała oświadczenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Przybylska na ustach wszystkich. Mamie kochanej przez miliony aktorki nie podoba się taki sposób upamiętnienia córki. Ten pomysł krąży od dawna